search
powiązane
tape
fotka

Jennifer Connelly

Ocena talentu:
Ocena 43/5 4.63 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 42/5 4.42 / 5


premiery

Praca poczeka na dzieci Jennifer Connelly

niedziela, 14 grudnia 2008 16:33 | megafon.pl

Jennifer Connelly Jennifer Connelly
źródło: AFP
Jennifer Connelly nie chce, żeby jej synowie rozpoczęli karierę jako dziecięcy aktorzy.

Amerykańska gwiazda wystąpiła przed kamerą po raz pierwszy w wieku 12 lat, wolałaby jednak, żeby jej synowie poczekali z wyborem drogi zawodowej do czasu, kiedy dorosną.

- Nie zamierzam wpływać na to, jaką karierę wybiorą, dopóki nie będzie to dla nich szkodliwe i nielegalne - tłumaczy mama 11-letniego Kaia i 5-letniego Stellana. - Kai chce być architektem, ale Stellan chce być aktorem. Trudno mi w to uwierzyć, bo jest taki muzykalny.

- Chcę, żeby moje dzieci pozostały dziećmi tak długo, jak to możliwe - dodaje gwiazda. - Wolałabym, żeby żaden z nich nie wybierał drogi zawodowej przed wejściem w dorosłość.

Jennifer Connelly pojawi się na polskich ekranach 16 stycznia 2009 roku w obrazie "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia".
ZOBACZ TAKŻE:
Baby z "Dirty Dancing" - jak dziś wygląda? Dołącz do ponad 5000 fanów Facebooku! Miała trzy piersi! Jak dziś wygląda?
Pamiętacie Jadźkę z "Samych swoich"? Ona ma czym oddychać! Co dziś robi Maryna z "Janosika"?
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj


     Dodaj swoją opinię!  
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos
pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!