search

więcej o arty¶cie

więcej o arty¶cie

Zobacz więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Sport

Sport

Kobieta

1/14 Nastepne

Irina Shayk: Dziewczyna Ronaldo zamierza podbić Hollywood

Nie tylko modelka Następne(fot. newspix.pl)

Nie tylko modelka

Modelka Irina Shayk znana jest zarówno tym, którzy interesuj± się ¶wiatem mody, jak i miło¶nikom futbolu. Szczególnie dobrze powinni j± kojarzyć fani Realu Madryt, w którym gwiazd± jest jej chłopak Cristiano Ronaldo. Pocz±tkowo spekulowano, że piękna Rosjanka chce wykorzystać sławnego chłopaka do autopromocji – para jest jednak ze sob± już od trzech lat, a zakochany piłkarz podarował swojej partnerce pier¶cionek zaręczynowy.

Irina Shayk nie jest jednak tylko ozdob± u boku swego narzeczonego – od dawna robi obiecuj±c± karierę w modelingu i okazuje się, że nie zamierza ograniczać się jedynie do paradowania po wybiegu. ¦wiat mody to dla niej stanowczo za mało. Teraz Shayk zamierza podbić Hollywood.

CZYTAJ DALEJ >>>
1/14 Nastepne
 
Opinie (37)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Irena 2013-06-09 (19:44) 2 lata 7 miesięcy 29 dni 19 godzin i 33 minuty temu

gmail.com

odpowiedz

0
0
~asia walicht 23 2013-06-09 (08:53) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 6 godzin i 24 minuty temu

asia maertk maertk asia maertk asia

odpowiedz

11
1
~¦mieje się cały ¶wiat z Fibaka 2013-06-08 (15:43) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 23 godziny i 34 minuty temu

Może to Fibak po¶redniczył w tym interesie i ile milionów mu Ronalda zapłacił za takie piękne ciało ?. A dlaczego brak jest reakcji rz±du Tuska na "burdel" w galerii obrazów Fibaka i demoralizację dzieci młodzieży w ASP. Teraz wychodzi cała prawda o komuchach, Kwa¶niewski oszukał Polaków, że ma mgr, a koledze jego rz±d dał dziesi±tki milionów USA na budowę fabryki osocza (Włodek Wapiński), która nigdy nie powstała. Bolek (Wałęsa) zarabia 340.000 zł mies. a był szpiclem w UB. Wojtek Fibak stał się milionerem dzięki podsuwaniu biznesmenom podstarzałym małolaty do łóżka. Tusk stał się premierem a oszukał Polaków, że nie wiedział o tym jako mgr. historyk, że jego dziadek służył przeciwko Polsce w Wermachcie. Michnik i Nałęcz był w PZPR. A teraz to, że w Akademii Sztuk Pięknych przy pałacu prezydenta Komorowskiego jest po prostu zwykły "burdel" Fibaka, a niby to galeria obrazów jest jako lep na dziewice. .

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

27
11
~Salvatore 2013-06-08 (09:55) 2 lata 8 miesięcy 5 godzin i 22 minuty temu

Czy piłkarze musz± się zadawać poza boiskiem wył±cznie z qoooooorvami? Widocznie tak. On głupi (mocny tylko w nogach), ona mega głupia (mocna tylko w pokazywaniu cycków i doooooopy) - to by się nawet bilansowało... A kasa z tego wszystkiego bardzo wielka. Dok±d ten ¶wiat zmierza?

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

0
1
~Klaudia 2013-06-08 (20:53) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 18 godzin i 24 minuty temu

gmail.com

odpowiedz

7
2
~prawda 2013-06-08 (13:19) 2 lata 8 miesięcy 1 godzinę i 58 minut temu

Wklejam poniewaz sie zgadzam: Polak pracujacy dla amerykanskich kapitalistow. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na ¶redniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za ¶redniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na ¶wiecie “ od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdaj±cy sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni maj± mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,m±drych ludzi zagranicę œza chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wy¶miewałbym ich warto¶ci i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez œodwrócon± hipotekę przej±ć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpo¶rednio oraz po¶rednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakim¶ artykułem

odpowiedz

0
0
~heja 2013-06-08 (19:08) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 20 godzin i 9 minut temu

ładna kobieta ale szału nie ma

odpowiedz

0
4
~filip 2013-06-08 (18:24) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 20 godzin i 53 minuty temu

gmail.com.pszeciesz tanio jest.ja schudlem 52 kilogramy w 2 tygodnie i czuję się super!Zglo¶ sie juz dzisiaj, he he yo yo.polecam Marta

odpowiedz

2
5
~jeska 2013-06-08 (16:21) 2 lata 7 miesięcy 30 dni 22 godziny i 56 minut temu

jest przesliczna tylko troche ma za grube usta...ale sa naturalne wiec ujda...az nie pasuje do tego pajaca ronaldo!

odpowiedz

21
1
~jo 2013-06-08 (14:30) 2 lata 8 miesięcy i 47 minut temu

Polak pracuj±cy dla amerykańskich kapitalistów. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na ¶redniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za ¶redniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na ¶wiecie “ od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdaj±cy sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni maj± mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,m±drych ludzi zagranicę za chlebem Ă‚Ă‚ďż˝ na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wy¶miewałbym ich warto¶ci i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez Ă‚Ă‚Ĺ“odwrócon± hipotekę Ă‚Ă‚ďż˝ przej±ć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpo¶rednio oraz po¶rednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakim¶ artykułem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź