search

więcej o artyście

miniaturka Dowiedz się więcej o artyście:

Charlotte Gainsbourg

Francuska i angielska aktorka i piosenkarka, córka słynnego, francuskiego muzyka, reżysera i aktora, Serge’a Gainsbourga i brytyjskiej aktorki Jane Birkin, pamiętna w tytułowej roli w adaptacji „Jane Eyre” Franka Zeffirellego. Od lat z powodzeniem występuje w filmach francusko i anglojęzycznych. Urodziła się 21 lipca 1971 roku w Londynie. Mając sławnych rodziców, od dziecka obeznana była ze światem mediów, artystycznego światka i europejskiego show-biznesu. Zadebiutowała jako 13-latka, grając córkę Catherine Deneuve w filmie „Słowa i muzyka” (1984). Szybko doceniono jej zdolności – w 1986 roku otrzymała pierwszego Césara - dla Najbardziej Obiecującej Aktorki, za rolę w filmie „Złośnica” Claude’a Millera. W tym samym roku zagrała w filmie „Charlotte na zawsze”, wyreżyserowanym przez ojca, Serge’a Gainsbourga i nagrała debiutancką, wyprodukowaną przez ojca płytę pod tym samym tytułem („Charlotte for Ever”)

Galerie

miniaturka miniaturka

Multimedia

więcej

więcej o artyście

więcej o filmie

miniaturka Dowiedz się więcej o filmie:

Kaligula

Galerie

miniaturka miniaturka

więcej o filmie

Zobacz więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Kobieta

Kobieta

Kobieta

TOP: 10 mainstreamowych filmów z prawdziwymi scenami seksu
Poprzednie ''Thriller: Zemsta dziwki'' (1974) Następne(fot. Synapse Films)

''Thriller: Zemsta dziwki'' (1974)

Jednocześnie prawdziwy klasyk skandynawskiego kina eksploatacji i zakazany owoc tego nurtu; film, który odważnymi sekwencjami pornograficznymi i brutalnymi scenami przemocy zarazem szokuje i wzbudza podziw.

Fabuła jest prosta: przymuszana do prostytucji niema dziewczyna szykuje brutalną zemstę na swoich klientach i stręczycielu. Największą atrakcją "Thrillera", obok niezwykłych zdjęć, kręconych często w trybie slow-motion, i posępnego klimatu, jest występ gwiazdy filmu, Christiny Lindberg.

Niestety, prześliczna szwedzka aktorka i modelka (pozująca m.in. dla Penthause'a i Playboya) w scenach zbliżeń została zastąpiona przez dublerkę. Niemniej przez dużą część filmu możemy podziwiać Lindberg w pełnej krasie.
Oceń 
  
Brak średniej oceny.
Opinie (4)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ajro 2014-01-12 (21:55) 1 rok 4 miesiące 12 dni 15 godzin i 22 minuty temu

Piękne, duże sterczące piersi

odpowiedz

3
0
~kosmita 2013-09-13 (19:35) 1 rok 8 miesięcy 11 dni 17 godzin i 42 minuty temu

"nocna zmiana"

odpowiedz

9
3
~yorki 2013-09-13 (18:09) 1 rok 8 miesięcy 11 dni 19 godzin i 8 minut temu

a na dolnym zdjęciu to nie kinia Rusin?

odpowiedz

38
1
~Wyczesany 2013-09-13 (10:55) 1 rok 8 miesięcy 12 dni 2 godziny i 22 minuty temu

Opisy filmów żywcem kopiuj wklej zerżnięte z portali filmowych. Nic od siebie. Autor zapewne nawet nie widział żadnego z tych filmów. Fantastyczną macie pracę, Panowie. Tak sobie siedzieć gdzieś tam i czynić plagiaty - kopiowanie treści bez zgody ich właściciela jest karane prawem. Mogą sobie na to pozwolić anonimowi forumowicze, ale nie portal który zarabia na liczbie wyświetleń.

odpowiedz