search

więcej o artyście

miniaturka Dowiedz się więcej o artyście:

Orlando Bloom

Aktor pochodzenia brytyjskiego. Urodził się 13 stycznia 1977 roku w Canterbury, w Anglii. W wieku 16 lat wstąpił do Narodowego Teatru Młodych i przez dwa lata uczył się tam sztuki aktorskiej, dopóki nie wygrał stypendium w Brytyjsko–Amerykańskiej Szkoły Teatralnej w Londynie. Jako świeżo upieczony absolwent dostał angaż w słynnej, obsypanej deszczem nagród adaptacji Tolkienowskiej trylogii fantasy „Władca pierścieni”, w reżyserii Petera Jacksona, gdzie zagrał rolę Legolasa (we wszystkich trzech częściach). Zdjęcia do poszczególnych części trwały w sumie ponad 2 lata. Przed przystąpieniem do roli, Orlando Bloom musiał przejść intensywny okres przygotowawczy, obejmujący ćwiczenia z posługiwania się mieczem, jazdę konną, strzelanie z łuku i pływanie w canoe. Udział w tej produkcji przyniósł mu międzynarodową sławę i interesujące propozycje aktorskie. W 2003 roku wystąpił z kolei u boku Johnny’ego Deppa i Keiry Knightley w filmie „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”.

Galerie

miniaturka miniaturka

Multimedia

więcej

więcej o artyście

więcej o filmie

miniaturka Dowiedz się więcej o filmie:

Hobbit: Pustkowie Smauga

Galerie

miniaturka miniaturka

więcej o filmie

Zobacz więcej w serwisach WP

Kobieta

Kobieta

Kobieta

No co Ty!?

''Hobbit: Pustkowie Smauga'': Orlando Bloom już znalazł sobie inną?
Czy tak robią koledzy z pracy? Następne(fot. newspix.pl)

Czy tak robią koledzy z pracy?

Wiadomość o ich rozstaniu wywołała prawdziwe zdziwienie. Orlando Bloom i Miranda Kerr (więcej tutaj) pobrali się w 2010 roku i od tamtej pory uchodzili za parę idealną, ba!, wydawało się, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Wprawdzie rozwód nie został jeszcze sfinalizowany, ale małżonkowie, choć w separacji, wciąż się spotykają i wspólnie wychowują syna. Jednak wszystko wskazuje na to, że ich związek definitywnie się zakończył. Jak donoszą media, Bloom znalazł już sobie następną partnerkę.

36-letni aktor coraz częściej pokazuje się w towarzystwie Condoli Rashad, z którą gra w broadwayowskim przedstawieniu „Romeo i Julia”. Paparazzi już kilkakrotnie przyłapali parę w intymnych sytuacjach i pojawiły się plotki, że być może to właśnie Rashad stała się prawdziwą przyczyną rozpadu małżeństwa Blooma.

26-letnia Condola jest córką popularnej aktorki Phylicii Rashad (znanej m.in. z serialu „Bill Cosby Show”) i byłego sportowca. Jej dotychczasowy dorobek filmowy jest raczej skromny - pojawiła się gościnnie w kilku serialach, wystąpiła w filmie „Seks w wielkim mieście 2” (2010), remake'u „Stalowych magnolii” (2012) oraz komedii romantycznej „30 Beats”.

Czy domniemamy romans z Orlando Bloomem pomoże jej zaistnieć w Hollywood? Przekonamy się już niebawem.

DALEJ >>>
Oceń 
  
Brak średniej oceny.
 
Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~znawca 2013-11-28 (12:03) 1 rok 5 miesięcy 27 dni 15 godzin i 26 minut temu

w modzie jest teraz posuwanie kolorowej albo bycie gejem ,więc spoko.

odpowiedz

0
1
~Magic 2013-11-28 (11:23) 1 rok 5 miesięcy 27 dni 16 godzin i 6 minut temu

Once you go black , you never go back

odpowiedz

1
1
~ooo 2013-11-28 (10:38) 1 rok 5 miesięcy 27 dni 16 godzin i 51 minut temu

Miał piękną żonę to mu się zachciało kolorowej.

odpowiedz