search

więcej o artyście

miniaturka Dowiedz się więcej o artyście:

Paul Walker

Amerykański aktor, gwiazda słynnych filmów akcji z cyklu „Szybcy i wściekli”. Paul Walker urodził się 12 września 1973 roku w Glendale w Kalifornii, dorastał niedaleko Los Angeles. Absolutnym przełomem w karierze Walkera był angaż do roli Briana O’Connera w głośnym filmie akcji „Szybcy i wściekli” (2001). Rola przyniosła mu międzynarodową rozpoznawalność, spore grono sympatyków, jak również pierwsze filmowe nagrody: MTV Movie Award w kategorii Najlepszy Duet (z Vinem Dieslem), nominację do tej nagrody w kategorii Przełomowy Występ oraz Hollywood Breakthrough Award. Cieszący się sporym zainteresowaniem film doczekał się do tej pory dwóch sequeli: „Szybcy i wściekli 2: Za szybcy, za wściekli” (2003) oraz „Szybko i wściekle” (2009). W międzyczasie dał szereg gwiazdorskich występów w takich produkcjach, jak: film akcji sci-fi „Linia czasu” (2003), thrillery „Prześladowca” (2001), „Błękitna głębia” (2005), „Potęga strachu” (2006) i „Nowe życie”, familijna „Przygoda na Antarktydzie” (2006).

Galerie

miniaturka miniaturka

Multimedia

więcej

więcej o artyście

więcej o filmie

miniaturka Dowiedz się więcej o filmie:

Szybcy i Wściekli 6

Galerie

miniaturka miniaturka

więcej o filmie

Zobacz więcej w serwisach WP

Moto

Kobieta

Kobieta

Kobieta

''Szybcy i wściekli 7'': Wiemy, kto zastąpi Paula Walkera
Wyglądają jak dwie krople wody... Następne(fot. mat. dystrybutora)

Wyglądają jak dwie krople wody...

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów „Szybkich i wściekłych”. Jak podają źródła zbliżone do wytwórni, młodszy brat zmarłego Paula Walkera, Cody, ma wystąpić w finałowych scenach siódmej odsłony wyścigowej sagi!

Jeszcze niedawno wytwórnia Universal wstrzymała dalszą produkcję filmu z powodu śmierci odtwórcy jednej z głównych ról (więcej tutaj).

Jednak wygląda na to, że reżyser James Wan oraz scenarzysta Chris Morgan znaleźli sposób na to jak zakończyć dzieło, po odejściu 40-letniego gwiazdora. Zobaczcie, jak wygląda Cody Walker!

CZYTAJ DALEJ >>>
Oceń 
  
Brak średniej oceny.
 
Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!