search

więcej o artyście

miniaturka Dowiedz się więcej o artyście:

Chuck Norris

Gdy kawały o Chucku Norrisie w piorunującym tempie rozprzestrzeniły się w wielu krajach spodziewano się, że twórcy strony „Prawdy o Chucku Norrisie” doczekają się pozwu sądowego. Mistrz Chuck przyznał jednak, że jest dumny z posiadania witryny zatytułowanej jego imieniem, a poza tym przeglądając jej zawartość uśmiał się setnie. I jak tu nie lubić brodatego półobrotowca? Do zostania aktorem Chucka Norrisa namówił Steve McQueen, który uczył się u niego karate. W pierwszym filmie gwiazdor wystąpił jednak nie za sprawą McQueena, a Bruce’a Lee (z którym często wspólnie ćwiczył i od którego się uczył). Lee umożliwił Norrisowi występ w filmie ‘Droga Smoka’. Ich wspólny pojedynek z tej produkcji przeszedł do historii oraz zwrócił na Chucka Norrisa uwagę chińskiego reżysera Lo Wei – specjalisty od kina akcji. Niedługo po tym brodaty karateka zagrał w „Tygrysie o żółtym obliczu”, „Karate cop” i „The student Teacher”.

Galerie

miniaturka miniaturka

Multimedia

więcej

więcej o artyście
Ranking aktorskich obciachów
Poprzednie Bracia Baldwinowie Następne(fot. TVN)

Bracia Baldwinowie

Ranking "Filmu" nie stopniuje swoich "faworytów" według miejsc, dlatego wszystkich tu wymienionych należy traktować ex aequo. Zaczynamy od aktorskiego klanu Baldwinów.

Jest ich czterech, chociaż można odnieść wrażenie, że to dane zaniżone.

Alec, Daniel, Stephen i William wierzą, że jakość zależy od ilości. Z tego powodu nieustannie prześcigają się w tym, który z nich zagra więcej ról w słabych filmach. Co gorsza, być aktorem to zaledwie jedna z ich ambicji.
Oceń 
  
Ocena 13/5 1.92 / 5
Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!