|
1/5 Następne
Tila Tequila urodzi dziecko swojego brata! |
|
Tila Tequila jest w ciążyGwiazdka telewizyjna, która w show-biznesie zasłynęła z dość obscenicznego stylu życia, szykuje kolejny skandal. Właśnie obwieściła w mediach, że...urodzi dziecko swojemu bratu! HISTORYCZNE NIEWYPAŁY NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZDZobacz także:
|
|
|
|
|
1/5 Następne
|
|


heheeh
jak ona jest sliczna to ja w prownaniu do niej jestem miss swiata
Ona w pornolu jest wstrętna
nie chcę o niej niczego czytać
nie cierpię jej
nie ma żadnych zasad żaj mi jej i wszystkich dziewczyn i chłopaków które w programie z nia podniecjaja sie ewentualnym kontaktem z nia ż enada
prosze was!!!!!!
nie robcie sobie jaj gdzie ona jest piekna jak jej glupota wszystko zakrywa nie dosc ze jest bi seksualna nie urazajac kogos to jestcze tepa jak bladynka w kawalach
kazirodztwo???????
ktoś tu chyba notorycznie myli pojęcia.gdzie w tym artykule jest informacja o tym ,że ona będzie współżyła ze swoim bratem?????jest mowa tylko o tym ,że urodzi mu dziecko a to akurat nie ma nic wspólnego z kazirodztwem
beznadzieja!!
ona jest nienormalna i tyle!!może i pięknA ALE co jej z tej urody??w głowie niepokolei...
Z KAD?
ONA JEST RODOWITĄ TUNEZYJKĄ WIĘC NIE PIEPSZCIE BZDUR
szkoda dzieciaka
duża szansa że urodzi się z hemofilią
Obrzydliwa!!!!
Ochydna! -Kupa silikonu! Jej cyce ,wyglądają jakby miały wybuchnąć!:) Tak ,przesadziła z napompowaniem. A z gęby ,też nic specjalnego. Do tego ,pusty łeb. Żenada....że takie ścierki się pokazuje....A pewności żadnej-że jakieś dziecko nie ogląda tego ,co ona z siebie robi w MTV!!!! Poprostu szok!:(
fajna laska,oby tylko duzo i czesto dawala
a cala reszta niewazna
fajna laska,oby tylko duzo i czesto dawala
a cala reszta niewazna
Jaka gwiazda? Ach fakt Pornoaktorka, nie wierzycie?
Sprawdźcie, kopciła się aż huczało:)
Jaka gwiazda? Ach fakt Pornoaktorka, nie wierzycie?
Sprawdźcie, kopciła się aż huczało:)
śmieszą mnie teksty OBŁUDNIKÓW takich jak "seba" - nie podobają mu się silikonowe cycki, bo żona albo dziewczyna stoi przy kompie, a jak jest sam to szpera za takimi w necie - ha ha ha. Obłudnicy - każdemu facetowi się podobają i miejcie odwagę do tego się przyznać !
może nie jest najmądrzejszą osobą, ale pomyślcie czy jakby sypiała z własnym bratem to przyznawałaby się do tego publicznie??? poza tym nawet w Polsce istnieje coś takiego jak matka zastępcza (surogatka) bierze się kom. jajową od matki zapładnia plemnikiem ojca i umieszcza w zupełnie innej osobie metodą in vitro, może nie jest to dobre wyjście ze względu na jej dotychczasowy tryb życia, ale czy ktoś się zastanowił czy żona brata może donosić ciąży ze względu na stan zdrowia??? przecież napisane jest że zostanie matką zastępcza więc przed wydawaniem opinii należy czytać uważnie, i nie wydawać pochopnych opinii przecież nie musi do wszystkiego przyznawać się mediom.
jesteście okrutni!
czemu twierdzicie że jest głupia i niema mózgu, znacie ją osobiście??
skąd Wy możecie wiedzie jaka Ona jest naprawdę. Na pewno nie jest taka głupia , bo wiedziała jak zaistnieć i wie jak zarobić kupe szmalu w którym będzie się chłapać do końca życia.
a Wy jesteście beznadziejnymi ,zawistnymi, zakompleksionymi mułami komputerowymi, które tylko żyrują na czyimś nieszczęściu!
NA SYBERIE RĄBAĆ DRZEWO!!!
Tam nadaje się ta burżujska wywłoka i MTV które ją promuje.