
Dowiedz się więcej o artyście:

Dowiedz się więcej o filmie:
|
1/7 Następne
Jerzy Stuhr: ''Czuję, że nic złego mi się stać nie może, że ja to przewalczę'' |
|
Aktor szczerze o swojej chorobieLegendarny aktor, wybitny pedagog i uznany reżyser, którego filmy widział chyba każdy. Od kilku miesięcy oczy całej Polski są skupione na Jerzym Stuhrze. Wszyscy z zapartym tchem śledzą informacje dotyczące stanu jego zdrowia.Początkowo media obiegły nieśmiałe spekulacje. Niektóre gazety i serwisy sugerowały, że powodem odwołania wiosennych przedstawień artysty były poważne kłopoty zdrowotne. Niestety, okazało się to prawdą. Pan Jerzy nie zamierza się poddawać. Kilka tygodni temu spotkał się ze swoimi miłośnikami podczas prelekcji przed pokazem premierowym jego najnowszego filmu, „Habemus Papam - mamy papieża”. Teraz udzielił wzruszającego wywiadu Gazecie Krakowskiej, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat choroby, zbliżającej się emerytury oraz bilansu życia. Zobacz także: MAŁA NEL PO 10 LATACH. JAK DZIŚ WYGLĄDA?
NATASZA URBAŃSKA BOI SIĘ MĘŻA. DLACZEGO?
|
|
|
|
|
1/7 Następne
|
|


Rak przełyku oznacza złe rokowania. Oby panu się udało.
Jak są pieniądze, to może i da się wyleczyć, gorzej z nami wszystkimi, bo NFZ nie ma dla nikogo ani pieniędzy ani litości. Wększość z nas musi zapomnieć o leczeniu.
Panie Jerzy... najwazniejsze co moglo Pana spotkac w zyciu, to ...spotkalo Panskim szczesciem zyciowym moznaby obdarzyc wielu ludzi,i dobrze! W zyciu (po mojemu) chodzi o to by cos po sobie zostawic-jedni zostawiaja potomstwo inni do tego dodaja jeszcze jakies ddziela sztuki (jak Pan)a jeszcze inni ...mosty, budowle, etc. Wazne by zycie nie przelecialo na marne (swiat by sie w miejscu zatrzymal) Pan, to osiagnal, teraz , fakt na odpoczynek czas, podsumowanie ,biografii napisanie a to...czasu i sily wymaga -czego zycze Panu.
JA SIE WCALE NIE CHWALE JA POPROSTU MAM TALENT!!!!!!
nie mam pamieci do filmoow.wyjechalem z polski w 1987r. zawsze tesknilem za polska.pierwszym filmeh ktory zapamietalem bylWodzirej.byla rowniez przez wszystkich pamietana seksmisja. bedac poza granicami udalo mi sie PANa zobaczyc na zywo -z czego bardzo sie ciesze w - KONTRABASISCIE-w swojej malej filmotece posiadam Historie Milosne- do ktorych wracam z przyjemnoscia.Mieszkam w Calgary.Zycze Panu powrotu do zdrowia - a jezeli to niemozliwe -TAM W GORZE WOLA LUDZI WESOLYCH >MADRYCH >WARTOSCIOWYCH!Nawet tam z gory trzeba uczyc,Mam nadzieje ze TEN Z GORY O PANU NIE ZAPOMNI>
PANIE JERZY ! JESTEM PEWNA,ŻE SIĘ DA,ŻE BĘDZIE PAN NAS OBDAROWYWAŁ WSPANIAŁYMI ROLAMI FILMOWYMI,TEATRALNYMI.I TE DUBBINGI ! CUDOWNE ! SERDECZNIE POZDRAWIAM.
Jacy wszyscy? i z jakim zapartym tchem?. Kogoś tu chyba poniosło.Zdrowia życzę każdemu...Panu Jerzemu oczywiście również,jednak tworzenie sensacji wokół czyjejś choroby jest dla mnie niesmaczne.
nie wytrzymam! , wszystko to popieprz.. ne!!! , :// Z Pane Jurkiem ogladam wszyskie filmy, i ogladać bede , wszyskie, stare i nowe, jak go widze na ekranie to taki klasyk że daj spokoj :)) , czuje się jak on by był moim Tata , ten sam rocznik i taki sam zamot ://// forever young ... smutno mi :/
Zawsze się umiera na " coś " . Jestem w tym szeregu . Na co zmarleś , pokaże sekcja zwlok / jak spadkobierców bedzie stać na .... / . Jestem świadom tego co piszą . Życie to śmiertelna choroba . Ale , póki co życie trwa . Już sobie napisalem epitafium .
Oczywiście, że się uda panie Jerzy! Polecam sok z aronii.
Dasz rade stary, trzymam kciuki. Pomóż mu Boże. Proszę
Panie Jerzy. Całą moją pozytywną energię przekazuję Panu.
Panie Jerzy !!! Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja siostra walczy także z tą okrutną chorobą i choć to jest najcięższa z walk - wiara i wielka chęć do życia - jest najważniejsza !!! Pozdrawiam i życzę wielkiej wytrwałości !!!
Panie Jerzy musi byc ok :))) jeszcze nie jedna role Pan zagra a Pan zawsze robi to w sposób niesamowity !!!
życie jest straszne całe szczeście ,że nie mam dzieci
Panie Jurku zdrowia życzę coroba jak choroba Panie Jarku zdrowia życzę.
ja tez to przeszlam panie jurku bedzie dobrze dzis juz moja 11 lat po operacji i czuje sie bardzo dobrze powodzenia
Kto walczy, ten jeszcze nie przegrał !!! Życzę powodzenia w walce z chorobą, cierpliwości i wytrwałości.Trzymam kciuki ! Będzie dobrze !