wp
Aktualności
18-10-2013 (11:19)

''Młoda i piekna'': Tylko u nas! Pierwszy polski zwiastun! [wideo]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Młoda i piekna'': Tylko u nas! Pierwszy polski zwiastun! [wideo]
(Kino Świat)

Tylko u nas jako pierwsi macie okazję zobaczyć polski zwiastun filmu "Młoda i piekna" **, w reżyserii cenionego ** Francoisa Ozona .

17-letnia Isabelle (** Marine Vacth **) pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie zarabia duże pieniądze jako ekskluzywna call-girl. Jednak, w wyniku splotu okoliczności, pewnego dnia matka Isabelle odkryje szokujący sekret córki...

wp

Francois Ozon , reżyser takich hitów jak "Basen" i "8 kobiet" , udowodnił, że francuskie kino może cieszyć się dużą popularnością również poza granicami jego ojczystego kraju.

Tym razem twórca postanowił pójść śladami "Sponsoringu" Małgośki Szumowskiej z Juliette Binoche w roli głównej. Jego "Młoda i piękna" porównywana jest przez zagranicznych recenzentów do wspomnianego filmu polskiej reżyserki, jak również głośnego "Ostatniego tanga w Paryżu" z Marlonem Brando i skandalizującej serii "Emmanuelle" .

** "Młoda i piękna" w kinach od 22 listopada 2013 roku.**

Polub WP Film
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp