WP Film

Polecane

Park jurajski 3D

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się
Tytuł oryginalny

Jurassic Park 3D

Gatunek

przygodowy, akcji, sci-fi

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1993

Data światowej premiery

26.04.2013

Czas trwania

127 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

"Park jurajski" to kolejny hit sprzed lat, który doczekał się konwersji na 3D. W niezbyt odległej przyszłości naukowcom udaje się sklonować prehistoryczne gady, dzięki wykorzystaniu kodu genetycznego DNA pochodzącego z ich krwi, przechowanej w ciele pradawnych owadów zatopionych w bursztynie.

Wkrótce powstaje niezwykły park rozrywki, będący rezerwatem, w którym w swoim naturalnym środowisku żyją olbrzymie gady kopalne, przywrócone do życia, dzięki współczesnej nauce i technologii. Twórcy tego parku zapraszają grupę naukowców do zwiedzenia tego niezwykłego "safari". Nie wszyscy z zaproszonych przybyli tu tylko w celach poznawczych.

Gdy potężna burza naruszy poważnie stan instalacji zabezpieczających, a jeden z gości wyłączy część systemów ochronnych, żeby łatwiej uciec ze skradzionymi embrionami bohaterowie będa musieli stanąć oko w oko z najniebezpieczniejszymi z prehistorycznych stworów...

Film, który można uznac za przełomowy w dziejach kina. Po raz pierwszy zastosowano tu na dużą skalę komputerowe efekty specjalne - praktycznie wszystkie prehistoryczne monstra były dziełem komputera i grafików.

Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku