wp
Aktualności
11-10-2011 (11:33)

Sex Appeal Anny Dereszowskiej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sex Appeal Anny Dereszowskiej
(helios.pl)

22 listopada ukaże się debiutancki album Anny Dereszowskiej "Już nie zapomnisz mnie" składający się z kompozycji Henryka Warsa. Artystka właśnie opublikowała pierwszą zapowiedź płyty, w postaci utworu "Sex Appeal".

Anna Dereszowska to nie tylko aktorka (m.in. obrazy "Lejdis", "Nigdy nie mów nigdy", czy seriale: "M jak miłość", "Klub szalonych dziewic"), ale także wokalistka. Z zespołem Machina Del Tango śpiewa już prawie 8 lat, a od niedawna - głównie z repertuarem dla dzieci - występuje też z zespołem The New Art Ensamble. W tym roku wspólnie z Andrzejem Krzywym nagrała piosenkę na najnowszą płytę De Mono. W duecie z Kubą Badachem zaśpiewała piosenkę, która ukazała się na płycie "Muzyka z serca" promującej kalendarz "Ladies&Gentlemen".

wp

Przygoda Dereszowskiej z muzyką trwa już od dawna, ale sporo czasu musiało upłynąć do momentu, w którym zdecydowała się na tak odważne posunięcie jak solowa płyta. Początki wcale nie były łatwe. Aktorka broniła się mówiąc, że jednak uczyła się grania, a nie śpiewania. Niemniej myśl ta zakiełkowała w jej głowie, a coraz więcej osób zaczęło ją namawiać do spróbowania swoich sił jako solistki.

Z czasem Anna Dereszowska zaczęła myśleć nad doborem repertuaru. Wybór padł na Henryka Warsa, artystę okresu międzywojennego, znanego z przebojów "Miłość ci wszystko wybaczy", "Na pierwszy znak" czy "Ach śpij kochanie".

- Piosenki Henryka Warsa są po prostu piękne i ponadczasowe. To melodie godne światowego kina, z tekstami za jakimi się tęskni - tłumaczy artystka.

Z promującym dzieło utworem "Sex Appeal" można zapoznać się tutaj .

wp

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Podziel się

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://film.wp.pl/idGallery,8739,idPhoto,282515,galeria.html )
[

wp
Podziel się

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )
[

Podziel się

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/idGallery,8407,idPhoto,274447,galeria.html )
[

wp
Podziel się

Miko nie pomogły nawet rozbierane sceny ]( http://aleseriale.pl/gid,8663,img,280508,fototemat.html )
[

Podziel się

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/idGallery,8666,idPhoto,280537,galeria.html )
[

wp
Podziel się

Te gwiazdy żałują, że nie miały na sobie bielizny ]( http://teleshow.pl/gid,13728949,img,13728998,kat,1024837,title,Co-za-blamaz-Te-gwiazdy-zaluja-ze-tego-dnia-nie-mialy-na-sobie-bielizny,galeria.html )**

Polub WP Film
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp