SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


Piękna nawet bez makijażu?
W show-biznesie niestety wciąż nie ma miejsca dla ludzi niedoskonałych. Owszem, nie wszyscy wyglądają tak samo perfekcyjnie, jednak prawda jest okrutna: ładni mają lepiej i łatwiej. To dlatego wielu celebrytów nawet na plaży pokazuje się w wydaniu "ulepszonym" - pełen makijaż, obłędnie drogi strój kąpielowy i wymodelowane włosy to norma. Na szczęście nie dla wszystkich. Znamy seksbomby, które nawet bez make-upu prezentują się obłędnie. Jedną z nich jest Kelly Brook, brytyjska aktorka, prezenterka oraz fanka kobiecych krągłości.

"M jak miłość": Kłopoty Dominiki Ostałowskiej
Nie tak miało być! Dominika Ostałowska była jedną z dobrze zapowiadających się polskich aktorek. Teraz telefon milczy, a gwiazda jest podobno tym coraz bardziej sfrustrowana. Czy faktycznie ma powody do niepokoju?

''Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną'' stuknęła 40-tka
Mija 40 lat od premiery „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” Tobe’a Hoopera – horroru do dziś ustawianego na drugim miejscu, zaraz po „Egzorcyście”, na liście najstraszniejszych filmów wszech czasów według „Hollywood Entertaiment”. Wyprodukowany za 140 tys. dolarów film w kinach zarobił aż 30 milionów doczekawszy się aż siedmiu kolejnych części.

Umarła na oczach najbliższych
Wydawało się, że Ewa Sałacka ma wszystko: dobrą pracę, kochającą i szczęśliwą rodzinę, zakochanego w niej partnera. Niestety, pewnego upalnego lata wydarzył się tragiczny wypadek...

"Na Wspólnej": Rajskie wakacje Joanny Jabłczyńskiej
Aktorka jest przykładem na to, że sport to nie tylko zdrowie, ale i świetny wygląd! Nic dziwnego, że gwiazda nie ma problemów z prezentowaniem swoich wyrzeźbionych ćwiczeniami kształtów, o czym niedawno mogliśmy się przekonać na własne oczy.

Agata Kulesza zarabia krocie
Agata Kulesza nie zachowuje się jak gwiazda, lecz nie wątpliwie nią jest. 43-letnia aktorka cieszy się nie tylko uznaniem widzów i krytyki. Na swojej pasji, aktorstwie doskonale zarabia. Zamiast robić szum wokół swojej osoby ciężko pracuje a efekty jej starań odbijają się okrągłymi sumami, jakie wpływają na jej konto. Super Express podliczył jej ostatnie dochody. Wyszedł mu milion, na który składają się miedzy innymi: współudział w dochodach filmu „Ida”, gaża za serialowe role (5 tyś. dzień zdjęciowy), rola w reklamie banku – 400 tyś.

"Klan": Anna Powierza nie wróci już do gry w serialu?
Odkąd wyszło na jaw, że aktorka została mamą, fani zastanawiają się, czy wróci jeszcze do pracy. Publiczność nieodłącznie kojarzy Powierzę z rolą w "Klanie". Chociaż grana przez nią bohaterka jest wyjątkową cnotką, sama Anna dała się poznać także z bardziej ponętnej strony. Pamiętacie?

''Pan Wołodyjowski'': Informacja o ''zakazanym'' romansie szybko wyciekła do prasy
Dziś polscy widzowie żyją zwieńczonym ślubem romansem Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson, który zbulwersował opinię społeczną i wywołał prawdziwą nagonkę na młodą parę. Niegdyś podobną sensację wzbudzało życie uczuciowe pięknej i niezwykle utalentowanej aktorki, Magdaleny Zawadzkiej, dość długo niemogącej się zdecydować, któremu z licznych wielbicieli powinna oddać swoje serce.

"Synowie Anarchii": Bez makijażu byście go nie poznali!
Już niedługo będziemy mieli szansę zobaczyć muzyka w nieznanym wydaniu. Manson dołączył właśnie do obsady serialu "Synowie Anarchii". Na ekranie pojawi się bez specjalnego make-upu. Rozpoznalibyście go na ulicy? Sprawdźcie!

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka znów się rozebrała
Po wakacjach w Turcji Marta postanowiła spędzić kilka dnia nad polskim morzem. Na profilu społecznościowym i blogu zamieściła fotografie z upojnych dni spędzonych na plaży. Gwiazda zaprezentowała się nie tylko w bikini, ale też w kusych majteczkach. W każdym wydaniu wygląda znakomicie!

"M jak miłość": Tajemniczy list
Lucjan i Barbara nie zdają sobie sprawy, że ich córka zniknęła bez śladu. Jakby tego było mało, niedługo otrzymają tajemniczy list. Wynikać będzie z niego, że życiu jednego z członków ich rodziny grozi niebezpieczeństwo! Czy szykuje się kolejna śmierć w serialu?

"Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka boi się samotności
Los często wystawiał ją na próby. aktorka długo szukała prawdziwej miłości, gdy w końcu ją znalazła, straciła na zawsze. Aż dwaj życiowi partnerzy serialowej gwiazdy nagle zmarli. Dziś Kipiel-Sztuka boi się jednego - samotności...