SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


Hayden Christensen: Gwiazdor jednej roli?
Zagraniczne media żartują, że jeśli nie uważasz się za fana „Gwiezdnych wojen”, to szanse, że wiesz, kim jest Hayden Christensen, są naprawdę niewielkie. Po „nowej” trylogii, w której wcielił się w Anakina Skywalkera, 33-letni aktor został odsunięty na dalszy plan. Być może padł ofiarą zaszufladkowania i został gwiazdą jednej roli (tak jak lata przed nim wcielający się w Luke'a Skywalkera Mark Hamill). Albo, jak twierdzą złośliwi, Hollywood poznało się na jego miernym talencie i Christensen na dobre poszedł w odstawkę.

"M jak miłość": Andrzej porzuci Martę dla kochanki?
Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Budzyńskich ostatecznie legnie w gruzach. Andrzej, nie zważając na uczucia żony, zacznie się coraz bardziej angażować w relacje z Sonią. Piękna tłumaczka również nie pozostanie obojętna na wdzięki przystojnego prawnika.

''Zakazane piosenki'': Takiego autentyzmu tamtych czasów nie pokazał żaden inny film
Realizację „Zakazanych piosenek” rozpoczęto wiosną 1946 roku, kilka miesięcy później, 8 stycznia 1947 roku, film trafił do kin

"Klan": opalona Kaczorowska na imprezie
Tabloidy wielokrotnie krytykowały jej styl ubierania oraz krągłości, jednak w ostatnim czasie ataki na aktorkę "Klanu" jakby ustały. Być może ludzie zaczęli doceniać metamorfozę, jaką przeszła Kaczorowska. Od kilku miesięcy stawia na kobiece fasony, które podkreślają jej słowiańską urodę. Dodatkowo widać, że Agnieszka sporo schudła. Po pucułowatej buźce oraz brzuszku nie ma śladu!

"M jak miłość": Mucha odsłoniła opalone nogi!
Choć jej grafik pęka w szwach, aktorka znalazła chwilę wolnego czasu, aby uczestniczyć w Dniu Pierwszej Pomocy zorganizowanym przez GOPR i WOPR. Ekranowa Madzia pod okiem profesjonalistów z przejęciem uczyła się, jak podczas wypoczynku nad morzem czy w górach, ratować życie zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Sylvester Stallone: Opiekuńczy i skory do żartów ojciec
Dorobił się tytułu króla filmów akcji, a na ekranie dał się poznać jako prawdziwy twardziel, który nie uznaje kompromisów, nie unika konfrontacji i nie ma litości dla „złych facetów”. Ale kiedy 68-letni Sylvester Stallone opuszcza plan filmowy, po agresywnym i skłonnym do bijatyk facecie nie ma nawet śladu.

Szalonego Alejandra taniec na krawędzi
Podczas odbywającego się właśnie we Wrocławiu Międzynarodowego Festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty swoją polską premierę miał najnowszy, biograficzny film Jodorowskiego – „Taniec rzeczywistości“.

"Czas honoru": Edward Miszczak zagrał w serialu TVP!
Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak zagrał we flagowym serialu TVP2 "Czas honoru- Powstanie", który będzie można oglądać już we wrześniu. Jego rola to epizod lekarza w powstańczym szpitalu.

"Blondynka": Lubaszenko w roli korpulentnego księdza. Tylko to mu zostało?
Olaf Lubaszenko zdobył sympatię widzów dzięki wielu filmom oraz ostatniej roli w serialu "Barwy szczęścia". Przez kilka lat wcielał się w nim w postać Romana Pyrki. Po odejściu z produkcji TVP2 aktor zniknął z ekranów. Po blisko dwuletniej przerwie znów zdecydował się powrócić na wizję. Obecnie fani gwiazdora mogą oglądać go w "Blondynce", gdzie gra księdza.

"Na Wspólnej": Marta stoczy się na samo dno!
Mimo że od rozstania z Pawłem minęło już kilka tygodni, Marta wciąż nie będzie w stanie zapomnieć zdrady ukochanego. Nieoczekiwanie Konarska rzuci się w wir szalonych imprez do białego rana, na których alkohol będzie lał się strumieniami. Oprócz tego zacznie zapraszać do swojej sypialni przypadkowych mężczyzn...

Mickey Rourke ma w poważaniu to, co o nim piszą
Tego dnia oglądali się za nim wszyscy. I to bynajmniej nie dlatego, że chcieli wziąć autograf od Mickeya Rourke'a, wciąż popularnego gwiazdora z wielkiego ekranu, byłego boksera i dawnego idola kobiet.

Hilary Swank: Prawdziwa outsiderka
Wychowywała się w skrajnej biedzie, często chodziła głodna i nocowała w przyczepie kempingowej. Na planie pierwszych filmów zarabiała grosze, ale nie mogła być wybredna – musiała opiekować się porzuconą przez męża matką.