SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


Potop Redivivus

Potop Redivivus" to projekt Filmoteki Narodowej, który powstał z potrzeby zaprezentowania współczesnej widowni „Potopu” na dużym i małym ekranie w doskonałej jakości i nowej, atrakcyjnej formie.

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"Na dobre i na złe": szykuje się wielki zwrot akcji!
W kolejnym odcinku "Na dobre i na złe" Latoszek (Bartosz Opania) zacznie powoli wracać do zdrowia...
I w końcu dowie się o walce, którą Lena (Anita Sokołowska) stoczyła ze szpitalem. Jak zareaguje, gdy usłyszy, że jego żona dostała gigantyczne odszkodowanie - a Leśna Góra ma przez to kłopoty finansowe?


"M jak miłość": czyha na nią psychopata!
Magda (Anna Mucha) spotyka szaleńca, Artur (Robert Moskwa) wpada w kłopoty - przez zazdrosną kochankę, a Tomek (Andrzej Młynarczyk) może zostać wykluczony z rodziny Mostowiaków! Zapraszamy na kolejny tydzień z serialem "M jak Miłość"… Jakie niespodzianki czekają tym razem na widzów?

Powrót młodego wilka - Jarosław Jakimowicz w "Komisarzu Aleksie"!
Jarosław Jakimowicz, czyli niezapomniany Cichy z kultowego filmu „Młode wilki” powraca! Wystąpi gościnnie u boku czworonożnego Aleksa.

Kurdej-Szatan przyszła na imprezę w dywanie?
Ostatnio aktorka otrzymała nagrodę -statuetkę dla jednego z najciekawszych rozmówców dziennikarza Michała Misiorka. Nic więc dziwnego, że dobry humor nie opuszczał artystki przez cały wieczór. Być może zrzedła by jej mina, gdyby przed wyjściem z domu spojrzała w lustro.

Aneta Todorczuk-Perchuć: od szarej myszki do seksownej kocicy
Choć rzadko przyjmuje zaproszenia na imprezy i nie lubi przechadzać się po czerwonym dywanie, od czasu do czasu robi od tej zasady wyjątek. Gdy już zjawi się na tzw. ściance, fotoreporterzy nie mogą oderwać od niej wzroku. Jednak nie zawsze tak było...

"M jak miłość": Anna Wendzikowska skutecznie ukrywa ciążowy brzuszek
Aktorka wciąż unika komentowania w mediach doniesień o swojej ciąży. Skutecznie ukrywa wszystkie krągłości, jeszcze bardziej podsycając zainteresowanie swoją osobą. Gwiazda "M jak miłość" od pewnego czasu wygląda wyjątkowo promiennie. Czyżby jednak coś ukrywała?

TOP: Najbardziej brutalne reality show świata
Nic tak nie ożywia akcji jak parę trupów, mawiał ponoć Alfred Hitchcock. Zapomniał jednak o goliźnie, bluzgach i zwyczajnej ludzkiej głupocie. Ba, przewidzieć przecież nie mógł, że za kilkadziesiąt lat telewizją zawładną programy typu reality show, które dzisiaj stanowią podstawę ramówki niejednej stacji.

"Przyjaciółki": serialowa metamorfoza Magdaleny Stużyńskiej
Fani "Przyjaciółek" długo czekali na ten odcinek! Na oczach widzów Anka przejdzie spektakularną metamorfozę. Do tej pory grana przez Magdalenę Stużyńską bohaterka nie należała do najlepiej ubranych postaci. Teraz to się zmieni. Co za różnica!

Twiggy: Najsłynniejsza modelka skończyła 65 lat
Nawet gdy przeminęły jej najlepsze lata, Lesley Hornby, znana światu jako Twiggy, nie zamierzała spocząć na laurach: grała w filmach, wydawała kolejne płyty, udzielała się charytatywnie, promowała marki kosmetyczne i występowała w programach telewizyjnych.

"Lekarze": Magdalena Różczka odchodzi z serialu?!
Jeżeli ta informacja się sprawdzi, to będzie prawdziwa sensacja! Wygląda na to, że w ślady Pawła Małaszyńskiego pójdzie teraz jego ekranowa żona. Mówi się, że Magdalena Różczka nie pojawi się w kolejnym sezonie hitu TVN. Odejście gwiazdy jest już niemal przesądzone!

"Na Wspólnej": Anna Korcz zniknie z serialu?
Musimy zmartwić tych, którzy uwielbiali wątek serialowej Izabeli, granej przez Annę Korcz. Jak podaje "Fakt", wiele wskazuje na to, że aktorka zniknie z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Marta straciła nad sobą kontrolę!
Bohaterce puszczają wszelkie hamulce. Już niedługo Marta wyląduje w łóżku z nieznajomym. Widzowie będą świadkami gorących scen z udziałem córki Romana. Czy po chwili zapomnienia dopadną ją wyrzuty sumienia?