SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


Zaginiona dziewczyna

Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


Rene Russo: Publicznie przyznała się do dokuczliwej choroby
Życie w świetle reflektorów nie jest łatwe, szczególnie kiedy zmagasz się z poważną chorobą. Przekonała się o tym Rene Russo, która podczas promocji filmu „Wolny strzelec” zdradziła, że od dłuższego czasu cierpi na zaburzenie afektywne dwubiegunowe.

"M jak miłość": Anna Mucha pod ostrzałem krytyki
Poczynania aktorki nie wszystkim się podobają. Ostatnio na Muchę wylała się na fala krytyki. Zarzucono jej "daleko posuniętą desperację". Czy słusznie? Kto tak negatywnie ocenił ulubienicę widzów?

''Kickboxer'': Jean Claude Van Damme skończył właśnie 54 lata
Chwalił się, że może zgniatać orzechy pośladkami i mimo upływu lat wcale się nie starzeje. Faktycznie – chociaż Jean-Claude Van Damme ma już na karku 54 lata, nie stracił ani kondycji, ani formy. Wciąż pozostaje młody duchem i ciałem, zaś sylwetki mogą mu pozazdrościć nawet znacznie młodsi sportowcy, nie mówiąc o kumplach z branży. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia!

"Na dobre i na złe": rodzinny dramat i... namiętne pocałunki!
W 571. odcinku serialu nie zabraknie trzymających w napięciu wydarzeń. Konica wpadnie w szał, a Ola będzie... bliska zdrady! Sprawdźcie, co jeszcze spotka ulubieńców widzów w nadchodzącym epizodzie. Będzie się działo!

"Do przerwy 0:1": Zaskakujące losy Mariana Tchórznickiego
Zrealizowana pod koniec lat 60. produkcja podbiła serca widzów. Główną rolę w telewizyjnym hicie zagrał Marian Tchórznicki. Co się z nim stało po zakończeniu zdjęć do serialu? Losy odtwórcy roli Paragona zupełnie was zaskoczą!

"M jak miłość": Joanna Koroniewska zeszczuplała?
Przyglądając się najnowszym zdjęciom aktorki trudno nie odnieść wrażenia, że jest jeszcze chudsza niż dotychczas. Wystarczy spojrzeć na jej przeraźliwie szczupłe nogi. Zobaczcie sami!

"M jak miłość": Maria odkrywa zdradę
Wydawało się, że ich małżeństwo jest idealne. Gdy Artur poznał Marysię, nie widział poza nią świata. Do czasu! Rogowska dowie się w końcu o zdradzie męża i postanowi przyłapać go z kochanką na gorącym uczynku. W tym celu ucieknie się do podstępu.

"Komisarz Alex": to ona zastąpi Puchałę!
W 6. odcinku serialu na komendzie w Łodzi pojawi się nowa policjantka. Nina Kruk zastąpi Puchałę, który wyjechał na szkolenie do USA. Już teraz zobaczcie zdjęcia z najnowszego epizodu. Jak wam się podoba bohaterka, która dołączyła do ekipy?

Kim jest zakonnica z "Klanu"?
Kim jest zakonnica z "Klanu", czyli siostra Dorota? Odkrywamy sekrety aktorki, która ma na koncie wiele ciekawych występów.

"Na Wspólnej": Oświadczyny, spotkanie po latach i szantaż
Najbliższe odcinki "Na Wspólnej" dostarczą widzom naprawdę ogromnych emocji. Nie zabraknie łez wzruszenia, zaskakujących decyzji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co dokładnie się wydarzy w życiu bohaterów?

Montgomery Clift: Najdłuższe samobójstwo w historii Hollywood
Kochany i uwielbiany – na początku lat 50. Montgomery Clift cieszył się tak ogromną popularnością, że przebierał w scenariuszach filmowych, których stosy piętrzyły się w jego mieszkaniu. - Monty mógł być największą gwiazdą na świecie, jeśli robiłby więcej filmów – mówiła o nim przyjaciółka, Elizabeth Taylor.

Rita Hayworth: Nie doczekała się szczęśliwego zakończenia
Piękna, utalentowana, charyzmatyczna, ale również ciężko doświadczona przez życie. 96 lat temu na świat przyszła Rita Hayworth, jedna z najsłynniejszych ekranowych piękności.