SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


Zaginiona dziewczyna

Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"Tajemnice hotelu Adlon": Ten serial podbił polską telewizję!
Emitowana na antenie TVP1 niemiecka produkcja szybko zyskała rzeszę zagorzałych fanów. Po serii o życiu Anny German jest to kolejna produkcja, która cieszy się w naszym kraju tak dużą popularnością. W czym tkwi jej sukces?

"rodzinka.pl": trudna decyzja Małgorzaty Kożuchowskiej
Sielanka Małgorzaty Kożuchowskiej wkrótce dobiegnie końca. Wszystko dlatego, że gwiazda nie będzie mogła pozwolić sobie na długi urlop macierzyński. A wszystko ze względu na zawodowe zobowiązania. Wygląda na to, że artystka będzie musiała rozstać się z synkiem i dotrzymać warunków umowy.

Bella Darvi: Z Sosnowca do Hollywood. Tragiczna historia zapomnianej gwiazdy
Marlon Brando jej nie znosił, widzowie narzekali na polski akcent niedoświadczonej aktorki, ale filmowy magnat Darryl F. Zanuck i tak uparł się, że zrobi z niej gwiazdę.

"Klan": Anna Powierza wróciła na szklany ekran
Od czasu, kiedy po raz ostatni pojawiła się w telenoweli Jedynki, wyraźnie przybrała na wadze. Aktorka postanowiła to zmienić i odzyskać szczupłą sylwetkę. Nie będzie to jednak łatwe, o czym mogliśmy przekonać się na własne oczy.

Christie Brinkley: Czas zatrzymał się dla niej ponad 30 lat temu
Jedna z najsłynniejszych i najpopularniejszych amerykańskich modelek, w latach 80. odnosząca ogromne sukcesy, może i przekroczyła sześćdziesiątkę, ale najwyraźniej odnalazła też przepis na wieczną młodość.

"Na Wspólnej": Chwila nieuwagi będzie Zuzę drogo kosztować
Zdradzamy, że już niedługo bohaterka wpadnie w poważne kłopoty. Prawda o jej chorobie wyjdzie na jaw i wiele wskazuje na to, że Zuza... straci Ulę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej".

Antoni Pawlicki: Rodzinne sekrety gwiazdy ''Czasu honoru''
Przez niektórych nazywany... „jamochłonem” („to miało coś wspólnego z całowaniem się z dziewczynami na planie”, tłumaczył), Pawlicki obawiał się, że nie dostanie się do szkoły aktorskiej. Był jednak w wielkim błędzie – dyplom otrzymał, zaś obecnie ma za sobą wiele udanych ról i kilka nagród na koncie.

"Magda M.": Brodzik i Małaszyński przez wiele lat wprowadzali wszystkich w błąd?!
Chyba wszyscy byliśmy przekonani o wzajemnej sympatii aktorskiej pary znanej z dawnego hitu TVN. Teraz na jaw wyszły jednak zaskakujące fakty, które rzucają na ich relacje zupełnie inne światło. Jak to możliwe, że byli w stanie tak długo to ukrywać?

"Na dobre i na złe": w życiu Kamilli Baar szykują się spore zmiany!
Baar niespodziewanie poprosiła o zmianę scenariusza "Na dobre i na złe". Nie chciała, by grana przez nią bohaterka zaszła w ciążę. Jak podaje "Życie na gorąco", nie zgodziła się, aby scenarzyści inspirowali się jej życiem prywatnym. Czyżby sama była w stanie błogosławionym?

''Zaginiona dziewczyna'': Emily Ratajkowski znowu podgrzała atmosferę
Seks się sprzedaje i najwyraźniej Emily Ratajkowski wie o tym aż nazbyt dobrze. Zagraniczne media żartują, że 23-letnia piękność nie potrafi długo wytrzymać w ubraniu... i trudno odmówić im racji.

"Alternatywy 4": Halina Kowalska - zapomniana seksbomba sprzed lat
Swoją urodą od zawsze budziła podziw, a zarazem zazdrość. Porównywano ją do największych światowych gwiazd. Ku rozczarowaniu wielu osób, pod koniec lat 80. zniknęła z ekranów. Co się z nią stało? Przypominamy najbardziej znane kreacje gwiazdy. Ona rozpalała zmysły!

Christopher Lloyd: Jak dziś wygląda wujek Fester z ''Rodziny Addamsów''?
Debiutując u boku Jacka Nicholsona w „Locie nad kukułczym gniazdem”, nie podejrzewał, że sam zdobędzie niemal równie wielką sławę. I choć na intratne propozycje musiał poczekać dobrych kilka lat, wreszcie zdobył ogromną popularność, stając się aktorem w wielu kręgach kultowym.