SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


Zaginiona dziewczyna

Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"Komisarz Alex": Nina w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Czy Orlicz uratuje jej życie?
Ledwo Nina Kruk (Karolina Nolbrzak) rozpoczęła pracę w łódzkiej komendzie, jej życie zawiśnie na włosku! Wszystko przez psychopatycznego fotografa Mariusza Rygiera (Piotr Stramowski).

Naomi Grossman z "American Horror Story": aktorka, która oszpeciła się na własne życzenie
Ogromny sukces serialu byłyby niemożliwy, gdyby nie aktorzy wcielający się w główne role. Jedną z gwiazd 4. sezonu serialu jest Naomi Grossman, która na ekranie pojawia się jako przerażająca Pepper. W rzeczywistości aktorka jest piękną kobietą, która ponoć po zobaczeniu się w lustrze po charakteryzacji przeraziła się własnego odbicia.

"M jak miłość": Gdy szczęście się kończy…
Złamane serca i dramatyczna walka o życie… Zapraszamy na premierowe odcinki "M jak Miłość"!

14 młodych aktorów, których już z nami nie ma
Mieli wszelkie predyspozycje, aby osiągnąć sukces. Byli młodzi, nad wyraz utalentowani, stworzyli niezapomniane role. Niestety, ich świetnie rozwijające się kariery przekreśliła nagła śmierć.

Najlepsze premiery miesiąca: Na co warto iść do kina w listopadzie?
W listopadzie do polskich kin trafią jedne z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Ale nie tylko "Interstellar" i "Obywatel" to produkcje, które koniecznie trzeba zobaczyć. Bez wątpienia również kolejna odsłona przygód Harry’ego i Lloyda zatytułowana „Głupi i głupszy bardziej”, „Wolny Strzelec” z Jakem Gyllenhaalem oraz „Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1” zgromadzą w kinowych salach rzesze miłośników rozrywki na dobrym poziomie.

Richard Gere: Słynny aktor znów do wzięcia
Stał się jedną z najgorętszych i najbardziej pożądanych partii w Hollywood

Anna Przybylska: Będzie film o zmarłej aktorce? Kto ją zagra?
„Jesteś w naszych sercach”, powtarzali ludzie, gdy 5 października w mediach pojawiła się smutna wiadomość o śmierci 35-letniej Anny Przybylskiej. Była wspaniałą kobietą, troskliwą matką i niezwykle utalentowaną aktorką; odeszła zbyt wcześnie, po przegranej walkę z nowotworem.

Anna Dymna: Aktorka przeszła kolejną operację
Nie bez powodu Anna Dymna cieszy się mianem „najbardziej pechowej seksbomby PRL-u”

"Na Wspólnej": Afera narkotykowa, napad i tragiczna diagnoza
Sprawdźcie, co zobaczyć będzie można w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej". Zdradzamy, że jedna z serialowych postaci przeżyje chwile grozy, gdy bandyci siłą wkroczą do jej mieszkania. Nie zabraknie też afery narkotykowej, która wstrząśnie bohaterami. Będzie się działo!

Tadeusz Janczar: Wojna odebrała mu wszystko i wszystkich
Wspaniały, owiany już legendą laureat wielu prestiżowych nagród, mąż niezwykle utalentowanej aktorki i ojciec uzdolnionego aktorsko chłopca.

Bohdan Łazuka: ''Jak mnie pożądają te kobiety, już po prostu sił mi brak''
Bohdan Łazuka, 31 października obchodzący 76 urodziny, nawet teraz nie narzeka na brak powodzenia u przedstawicielek płci pięknej

Ryszard Pietruski: król życia, któremu pewnego dnia "po prostu pękło serce"
Historia tego uwielbianego przez widzów artysty jest gotowym materiałem na scenariusz. Poznajcie losy tego nietuzinkowego aktora, który do dziś pozostaje w pamięci wielu osób.