SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


''Fantastyczna czwórka''

Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano, w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


Mieczysław Voit: Nietuzinkowy, niepowtarzalny, niedoceniony
Aktor wyjątkowy, obdarzony charyzmą, niepodważalnym talentem... i zupełnie niedoceniony. Ci, którzy go znali, zapamiętali go jako człowieka nietuzinkowego, niepowtarzalnego, honorowego patriotę; porównywano go do artystów przedwojennych, bo miał klasę, maniery dżentelmena i arystokratyczny wręcz sposób bycia

John Forsythe: Był jednym z ostatnich prawdziwych dżentelmenów w branży
Niemal każda hollywoodzka gwiazda ma swój mroczny sekret, który - zazwyczaj bezskutecznie - próbuje ukryć przed prasą: kryminalną przeszłość, szalony wybryk mogący zaważyć na całej karierze, zdradę lub choćby wyniszczający nałóg. Ale nie on

TOP: Najlepsze polskie filmowe kryminały
Polska literatura kryminalna przeżywa eksplozję popularności. Wieści o jej potencjale dotarły aż za Wielką Wodę i w marcu zeszłego roku stały się tematem obszernego artykułu w „New York Timesie”.

"Na Wspólnej": z Martą jest gorzej niż myślano!
Do Marty przychodzi narzeczona Filipa. Iwona sugeruje, że Konarskiej potrzebna jest pomoc. Córka Romana jest wściekła – robi byłemu mężowi awanturę. Podczas treningu dziennikarka ostro szarżuje i... traci przytomność! Na pomoc od razu rzuca się Olaf. Co wydarzy się dalej?

"Na dobre i na złe": zaskakująca decyzja Kamilli Baar
Niepokojące wieści płyną z planu "Na dobre i na złe". Coraz głośniej mówi się o zmianach w obsadzie hitu. Wygląda na to, że z serialem żegna się Kamilla Baar. Blady strach padł także na inną z gwiazd hitu. O kim mowa? Szykuje się przykra niespodzianka dla fanów lekarzy z Leśnej Góry.

"Wakacje z duchami": jak potoczyły się losy Joanny Duchnowskiej?
Po zakończeniu prac nad serialem Joanna Duchnowska zrezygnowała z aktorstwa i wybrała dla siebie zupełnie inny zawód. Opuściła również kraj i rozpoczęła nowe życie na innym kontynencie. Jak dziś wspomina swoją karierę?

Katharine Ross: Co się stało z gwiazdą ''Absolwenta''?
„Absolwent” stał się jej przepustką do przemysłu filmowego. Za rolę uroczej córki pani Robinson otrzymała nominację do Oscara i Złoty Glob, błyskawicznie awansując w hollywoodzkiej hierarchii jako jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych wschodzących gwiazd.

Urodziny Marty Wierzbickiej: od uroczej nastolatki do seksbomby
Marta jest kolejną aktorką, która dorosła na oczach widzów. W 2006 roku dołączyła do obsady popularnego serialu "Na Wspólnej", w którym gra do dziś. W ciągu kilku lat widzowie byli świadkami jej przemiany. Nagle serialowa Ola Zimińska, grzeczna nastolatka z dobrego domu, stała się kobietą, która wielokrotnie znalazła się na życiowym zakręcie. Uzależnienie od narkotyków, problemy na uczelni czy romans z żonatym przełożonym, to tylko początek listy tarapatów, w które wpadła bohaterka. Co ciekawe, odtwórczyni roli również wywoływała skandale, dzięki czemu w mediach bywało o niej bardzo głośno.

"Klan": Jolanta Mrotek odeszła z pracy w atmosferze skandalu
Aktorka znalazła się ostatnio w samym centrum afery. Odeszła z pracy w Teatrze Sabat w atmosferze skandalu. Rozpętała się medialna burza i zaczęły się wzajemne oskarżenia. O co poszło?

Piotr Zelt: co go łączy z Bogusławem Lindą?
Największą popularność Piotr Zelt zdobył w latach 90., gdy występował w sitcomie "13 posterunek". Rola muskularnego i mało błyskotliwego policjanta Arniego, choć przyniosła mu rozgłos, stała się jednocześnie jego przekleństwem.

TOP 6: Aktorzy, którym udało się wyjść z cienia granych przez siebie bohaterów
Część aktorów prawdopodobnie nigdy nie wyzwoli się od wizerunku kreowanych na wizji postaci. Odtwarzając wciąż tego samego bohatera, trudno jest pokazać się z zupełnie nowej strony. Nie zawsze jednak tak jest. Przedstawiamy zestawienie aktorów, którym udało się wyjść z cienia granych przez siebie bohaterów.

"Wataha": odważne sceny Popławskiej
To może być jedna z najważniejszych, ale i najbardziej kontrowersyjnych premier stycznia. Już same zdjęcia z próby medialnej spektaklu "Exhausted / Wyczerpani" w reżyserii Claude'a Bardouila wyraźnie pokazują, że sztuka przeznaczona jest dla dorosłego i odpornego na nagość widza. Jedną z głównych ról gra zjawiskowa Magdalena Popławska, która kolejny raz udowodniła, że jest artystką wszechstronną, zdolną wcielić się niemal w każdą postać. Tym razem przeistacza się w Shannon Michelle Wisley, gwiazdę filmów porno, której krótkie, zakończone samobójczą śmiercią, niespełna 23-letnie życie, stało się osią spektaklu.