SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


''Piksele'' (PL)

W nadchodzącym obrazie Ziemia zostaje zaatakowana przez obcych podszywających się pod bohaterów popularnych w latach 80. gier komputerowych

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


''Do widzenia, do jutra...'': Najgłośniejsze ''love story PRL-u''
- Zaczęło się to tak, jak zaczynają się tego rodzaju historie. Najzwyczajniej w świecie – mówi w „Do widzenia, do jutra...”, jednej z najgłośniejszych „love story PRL-u”, bohater grany przez Zbyszka Cybulskiego.

"Rodzina zastępcza": Misheel Jargalsajkhan doznała poważnej kontuzji
Jak Misheel Jargalsajkhan wspomina dziś przygodę w programie "Celebrity Splash"? Czy możemy spodziewać się jej spektakularnego powrotu na szklane ekrany?

"Teoria wielkiego podrywu": Kaley Cuoco straciła cały swój blask?
Mimo że zazwyczaj na czerwonym dywanie prezentuje się znakomicie, na co dzień nie stara się za wszelką cenę wyglądać nieskazitelnie. Aktorka nie przejmuje się przetłuszczonymi włosami czy przebarwieniami na twarzy. Na ulicy trudno ją rozpoznać.

Agnieszka Odorowicz: ''Caryca'' polskiego kina
Kilka lat temu na festiwalu w Cannes zagraniczny magazyn „Variety” uznał ją za jedną z najbardziej wpływowych osób w świecie filmowym. Niedawno znalazła się w zestawieniu dziesięciu najważniejszych Polek Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska".

"Krew z krwi": co wydarzy się w 8. odcinku 2. sezonu serialu?
31 maja o godzinie 21:10 na antenie TVP2 widzowie będą mogli obejrzeć 8. odcinek 2. sezonu serialu "Krew z krwi". Co tym razem spotka bohaterów?

"M jak miłość": Kacper Kuszewski przeżył na planie chwile grozy
Ostatnio aktor stanął przed wyjątkowym wyzwaniem. Zapowiada się trzymający w napięciu finał sezonu "M jak miłość", w którym nie zabraknie mrożących krew w żyłach scen. O czym na własnej skórze przekonał się Kacper Kuszewski.

Omar Sharif: Samotny, spłukany i zapomniany. Smutna starość dawnego amanta
Uwodził najpiękniejsze kobiety, grywał w popularnych filmach – „Doktor Żywago” czy „Lawrence z Arabii” - a w rodzimym Egipcie jego nazwisko stało się synonimem sukcesu. Omar Sharif miał wszystko: sławę, pieniądze i miłość.

Jerzy Nasierowski: Ofiara najgłośniejszego procesu PRL-u
„Złodziej”, „Żyd”, „antychryst”, czy też, jak nazwał go Jerzy Urban, „pierwszy pedał III Rzeczpospolitej”. I morderca. A przynajmniej tak do tej pory widzą go niektóre media.

"Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak nie jest już szatynką
Okazuje się, że ulubienica widzów nie jest już szatynką. W nowym wydaniu coraz bardziej przypomina serialową doktor Zosię, w którą wcielała się przez lata. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

"Na dobre i na złe": ryzykowne decyzje
Radwan będzie miał poważne problemy. Chora kobieta, którą operował wspólnie z Gawryłą, chce wytoczyć obu lekarzom proces. Tymczasem Latoszek znów straci nad sobą kontrolę, a potem postanowi... opuścić Leśną Górę! Poznajcie szczegóły.

"Krew z krwi": Maciej Musiał nie jest już słodkim chłopcem
Maciej Musiał jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Przystojny ulubieniec nastolatek nie jest już uroczym chłopcem, którego widzowie pokochali m.in. w serialu "Ojciec Mateusz". Pamiętacie, jak wtedy wyglądał?

Bartłomiej Topa: Zawodowo widzie mu się świetnie, ale życie go nie oszczędzało
Bartłomiej Topa – aktor charakterystyczny, nietuzinkowy, ulubieniec Wojciecha Smarzowskiego. Choć przyznaje, że starannie dobiera propozycje zawodowe, równocześnie nie jest wybredny – chętnie występuje i w kinie niekomercyjnym, i w popularnych serialach, podkreślając, że każda rola stanowi dla niego wyzwanie.