SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"Dwie spłukane dziewczyny": Lindsay Lohan w obcisłym stroju kąpielowym na greckiej plaży
Ostatnio Lindsay Lohan przechadzała się plażą w białym jednoczęściowym stroju, który dokładnie podkreślił jej kształty. I choć Lindsay, przez skutki hulaszczego trybu życia, nie może już pochwalić się idealnym ciałem, to trzeba przyznać, że wreszcie wygląda na swój wiek.

"Aż po sufit": Małgorzata Foremniak wraca na ekrany!
Po czterech latach przerwy los wreszcie uśmiechnął się do Małgorzaty Foremniak. Wszystko wskazuje na to, że jej nazwisko znów będzie królować zarówno na szklanym jak i srebrnym ekranie. Poznajcie szczegóły!

TOP 11: Najlepsze premiery sierpnia
Na tle poprzednich miesięcy kinowy sierpień nie ma się zupełnie czego wstydzić. Dystrybutorzy jak zwykle zadbali, by miłośnicy rozmaitych gatunków znaleźli coś dla siebie i często mieli więcej niż jeden powód na pójście do kina.

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan błyszczy nie tylko na ekranie i czerwonym dywanie
Fani kochają ją nie tylko za talent i wyjątkową osobowość. Doceniają też naturalny wygląd swojej ulubienicy. Nawet przyłapana na ulicy przez paparazzich nie ma się czego wstydzić. Zobaczcie zresztą sami!

Louis de Funes: W Polsce lat 80. i 90. otaczany był absolutnym kultem
On sam zapisał się w pamięci szerszej publiczności jako człowiek, który „nigdy nie był młody”. I trochę w tym prawdy, bo prawdziwą karierę (choć należy pamiętać, że grywał w filmach już od lat 40.) zrobił dopiero po pięćdziesiątce.

"Na dobre i na złe": Julia Kamińska cierpiała z powodu kompleksów
Niewiele osób wie, że Julia Kamińska nie zawsze była przebojową i ponętną gwiazdą. Jak sama wielokrotnie przyznała, jako nastolatka zmagała się z ogromnymi kompleksami, które negatywnie wpływały na jej relacje z rówieśnikami.

Wilczak i Brodzik: Nie zawsze wszystko szło po ich myśli
Serial "Kasia i Tomek" był swego czasu prawdziwym antenowym hitem. Paweł Wilczak i Joanna Brodzik przez dwa lata wcielali się w parę, która zmaga się z najróżniejszymi miłosnymi problemami.

"Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska stoi przed trudną decyzją
Do tej pory Jabłczyńska nawet nie myślała o tym, by pożegnać się show-biznesem. Teraz może jednak nie mieć wyboru. Okazuje się, że aktorka stanęła przed trudną decyzją. Coraz częściej pod jej adresem kierowane są słowa krytyki. Dlaczego?

Anna Korcz: Straciła wszystko. Rozstanie okupiła nerwicą
Reżyserzy obsadzają ją zwykle w rolach twardych, spełnionych kobiet, zażarcie walczących o szczęście. Prywatnie Anna Korcz jest znacznie spokojniejsza od swoich bohaterek. Sama siebie nazywa „kobietą po przejściach”.

Lisa Kudrow: Kompleksy nie dawały jej żyć
Jako nastolatka chowała się po kątach, a kompleksy nie dawały jej żyć. Kilkanaście lat później magazyn „People” umieścił ją na liście 50 najpiękniejszych kobiet na świecie.

"Bodo": Agnieszka Wosińska już nie jest blondynką
Odkąd odeszła z telenoweli TVP publiczność całkowicie o niej zapomniała. Mimo że nie zrezygnowała z gry w serialach, coraz rzadziej można ją było oglądać w telewizji. Obecnie na stałe dołączyła do obsady nowej produkcji, która zadebiutuje w ramówce Jedynki już wiosną przyszłego roku - "Bodo".

Jan Himilsbach: O jego alkoholowych ekscesach do dziś krążą legendy
Przepis na sukces Andrzeja Kondratiuka był może i prosty, ale za to skuteczny: zaprosić na plan Jana Himilsbacha wraz z jego serdecznym przyjacielem Zdzisławem Maklakiewiczem i dać im wolną rękę. To był strzał w dziesiątkę.