SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska czy Edyta Olszówka? Jedna rola, dwie aktorki
Małgorzatę Kożuchowską i Edytę Olszówkę łączy więcej niż myślimy. Nie chodzi tylko o to, że są blondynkami i równolatkami, obie odniosły ogromny sukces, są gwiazdami seriali i... grają tę samą rolę! Niestety, jedna z nich będzie musiała pożegnać się z pracą. Teraz ważą się ich losy.

"M jak miłość": Werner oświadczy się Annie!
W 1152. odcinku widzów czeka wyjątkowe spotkanie z Anną i Adamem. Werner w końcu zbierze się na odwagę, by poprosić Gruszyńską o rękę. Nie wszystko pójdzie jednak po jego myśli. Jak będą wyglądały zaręczyny bohaterów? Zdradzamy szczegóły!

TOP 10: Ranking najlepszych dramatów
Najlepsze dramaty filmowe to te, które od lat potrafią wzruszać swych widzów. Ukazując ludzkie tragedie i problemy, często uświadamiają nam, jak przewrotny może być los i w jak zawrotnym tempie szczęśliwe życie zamienia się w prawdziwy koszmar. Historia kinematografii zna przypadki wielu wyjątkowych dramatów. W każdej dekadzie znalazły się tytuły, które skutecznie skradły serca najwrażliwszych kinomanów. Jakie dramaty są jednak najlepsze z najlepszych?

"M jak miłość": Franciszek Przybylski nie przypomina już serialowego Łukasza!
Franciszek Przybylski kojarzony jest przez wielu widzów jako Łukasz z "M jak miłość". Jego niespodziewane odejście było zaskoczeniem dla fanów serialu. Trzeba przyznać, że dziś trudno rozpoznać w nim sympatycznego chłopca z hitu Dwójki. Zobaczcie, jak aktor zmieniał się przez lata.

TOP 10: Ranking najlepszych thrillerów wszech czasów
Filmowe thrillery należą do gatunków najchętniej oglądanych przez widzów. Tajemnicza atmosfera, serie niewyjaśnionych zagadek, poplątana fabuła, a także dreszczyk emocji skutecznie przyciągają fanów kina do oglądania tego typu filmów. Najlepsze thrillery są prawdziwymi kinematograficznymi majstersztykami. Posiadają one bowiem idealnie skonstruowaną fabułę, dodatkowo pokierowaną przez reżysera w taki sposób, by film w najmniej oczekiwanym momencie zaskoczył widza wydarzeniami widzianymi na ekranie.

Lee Marvin: Wojenna trauma zniszczyła zdobywcę Oscara
Zapamiętano go w Hollywood jako sztandarowego odtwórcę ról szwarccharakterów i Lee Marvin nigdy nie krył, że ta etykietka znacznie ograniczyła mu pole do popisu. Mało który reżyser potrafił wykorzystać jego potencjał komediowy – a przecież to właśnie za „Kasię Ballou” otrzymał zasłużonego Oscara.

"Ojciec Mateusz": Michał Piela, serialowy Mieczysław Nocul, schudł 30 kg. Jak mu się to udało?
Michał Piela zasłynął jako postawny policjant z serialu "Ojciec Mateusz". Teraz to już przeszłość! Odmieniony wizerunek sprawił, że fani zaczęli niepokoić się o dalsze losy serialowego Nocula w hicie Jedynki. Czy jedna z ulubionych postaci zniknie z serialu?

"Pierwsza miłość": Julia Pogrebińska w seksownej kreacji na prezentacji ramówki stacji Polsat
Na imprezę Polsatu aktorka wybrała obcisłą kreację. Sukienka podkreśliła idealną figurę Julii Pogrebińskiej, a duży dekolt dodał całości stylizacji seksapilu. Od obłędnego wycięcia trudno było odwrócić wzrok. Niektórzy mieli nawet problem, by oderwać od niego ręce. Zobaczcie sami!

"Beverly Hills, 90210": Jason Priestley - kiedyś serialowy Brandon, a dziś?
Kiedyś był wielką gwiazdą, dziś pamiętają o nim najwięksi fani serialu. Nie wszyscy wiedzą, że aktor nie stronił od alkoholu i narkotyków i otarł się o śmierć. Co dziś się z nim dzieje? Zobaczcie, jak zmieniał się Jason Priestley.

TOP 10: Najbardziej kontrowersyjne filmy z erotyką w tle
Na polskie ekrany wchodzi długo wyczekiwane „Love" Gaspara Noe – film, który wywołał skandal jeszcze zanim skończono jego kręcenie. Kontrowersję wzbudzały plakaty i miano pierwszego mainstreamowego filmu porno w 3D. Sam reżyser traktuje „Love” jako sentymentalną podróż w stan zakochanego umysłu i portret szalejącej za sobą pary. Sceny erotyczne są dla niego jedynie dodatkiem do tej przejmującej historii.

Ewa Bukowska: Wciąż onieśmiela nietuzinkową urodą
Aż trudno uwierzyć, że ma już 49 lat

''We Are Your Friends'': Czy Emily Ratajskowski podbije wielkie ekrany?
Młoda modelka o dość swojsko brzmiącym nazwisku i gwiazdeczka, która nie wstydzi się chwalić swoimi atutami. Jednak na tym nie koniec – do kin właśnie wchodzi jej pierwszoplanowy debiut.