SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


Elżbieta Starostecka: Co słychać u Stefanii Rudeckiej z ''Trędowatej''?
- Tak już wyszło, że jestem aktorką, której głównym zadaniem było kochać głównego bohatera i ewentualnie umrzeć za niego – nie urywała swojej goryczy Elżbieta Starostecka, podsumowując swoją karierę na wielkim ekranie.

"Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz wraca na szklany ekran!
Po przerwie na ekrany wraca Natalia Lesz. Gwiazda wystąpiła w serialu "Dziewczyny ze Lwowa". W jaką rolę się wcieliła?

"Komisarz Alex": Bartosz Obuchowicz w nowej roli
W 6. odcinku 7. serii "Komisarza Alexa" (emisja w sobotę 10 października o godz. 20.25 w TVP1) w gwiazdorskim epizodzie zobaczymy Bartosza Obuchowicza. Grany przez niego Konrad Fiszer sprawi, że Lucyna (Magdalena Walach) znajdzie się o krok od śmierci!

Scout Willis przesadziła z przezroczystościami
O Scout LaRue Willis mówi się ostatnio wyłącznie w kontekście kontrowersji, jakie wywołuje jej zachowanie. Tym razem "zapomniała" stanika i ponownie odsłoniła swój biust.

Katarzyna Bujakiewicz: Szkolnych upokorzeń Więckiewiczowi nie zapomni nigdy
W ostatnich latach Katarzyna Bujakiewicz pojawiała się na dużym ekranie sporadycznie – ale być może teraz ta sytuacja ulegnie zmianie.

"Ally McBeal": jak zmieniła się Jane Krakowski?
W tym roku mija 18 lat, odkąd Jane Krakowski po raz pierwszy pojawiła się na wizji w serialu o prawnikach. Mimo to 46-letnia gwiazda sprawia wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Jak dziś wygląda?

"M jak miłość": nowi bohaterowie
W najbliższych tygodniach w "M jak miłość" pojawi się czterech nowych bohaterów. Michał, Artur, Maciej oraz Kacper - kim są i komu zagrają w serialu na nerwach?

"Na Wspólnej": rozstanie, zazdrość i zaskakujące spotkanie przed kamerami
Bohaterowie będą musieli stawić czoła kolejnym przeciwnościom losu. Rozstanie, zazdrość i zaskakujące spotkanie przed kamerami - sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach hitu TVN.

"Tajemnica Amy": Cierra Ramirez o włos od wpadki
Choć Cierra Ramirez ma dopiero 20 lat i zagrała w zaledwie kilku telewizyjnych produkcjach, wie, jak wyróżniać się na tle bardziej doświadczonych w show-biznesie gwiazd.

"Prokurator": morderstwo w renomowanej agencji reklamowej
W 6. odcinku serialu "Prokurator" bohaterowie będą musieli rozwiązać zagadkę zabójstwa w afekcie. Śledczy będą zaskoczeni, gdy sprawczyni morderstwa sama pojawi się w jego biurze. Poznajcie szczegóły!

Renee Zellweger: Kolejna metamorfoza Bridget Jones
Od ostatniej wizyty Bridget Jones na ekranach kin minęło jedenaście lat. Przez ten czas wcielająca się w nią Renee Zellweger zmieniła się nie do poznania. Dwa lata temu amerykańska aktorka poddała się serii operacji plastycznych twarzy, czym wzbudziła zainteresowanie mediów i zszokowała wielu fanów. Zellweger była bowiem znana z publicznego krytykowania tego typu zabiegów.

"O mnie sie nie martw": Anna Mucha na planie serialu
Ulubienica publiczności ma już za sobą pierwszy dzień na planie hitu TVP2. Na zdjęciach widać, że dała z siebie wszystko. Tak szalała przed kamerami, że aż zgubiła but. Trudno powiedzieć, czy był to przypadek czy zamierzony efekt. Zobaczcie sami!