SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"Na Wspólnej": Anna Guzik zwolniona z serialu? Mamy oświadczenie TVN
Anna Guzik prywatnie będzie osiągać pełnię szczęścia, bo urodzą się jej dwie córeczki – bliźniaczki. Jednak jej życie zawodowe nie schodzi ostatnio z ust prasy. Dlaczego? Na jakiś czas ze względu na ciążę zniknie z ekranów, a niedawno pojawiły się plotki, że w serialu "Na Wspólnej" chwilowo się pojawiać nie do końca ze swojej woli. Jaka jest prawda?

Chloë Grace Moretz: 19-letnia weteranka Hollywood
Ma zaledwie 18 lat, a już zdobyła mnóstwo nagród i stała się ulubienicą krytyki. I nic dziwnego, bo Chloë Grace Moretz stale udowadnia, że faktycznie zasłużyła na tytuł jednej z najzdolniejszych i najlepiej zapowiadających się młodych aktorek.

"Na dobre i na złe", odcinek 624, 10.02.2016: walka o życie i spotkanie po latach
Kolejny odcinek hitu zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Julka Burska spotka po latach swojego biologicznego ojca. Spotkanie po latach przyćmi rodzinny dramat. Małgosia, córka Konicy i pielęgniarki Marty, będzie walczyć o życie!

"Druga szansa": Roztrzęsiona Małgorzata Kożuchowska na planie serialu
Zdjęcia do najnowszego serialu TVN-u trwają w najlepsze. Stacja postanowiła przed premierą stopniowo odsłaniać kulisy przed widzami. Na oficjalnym profilu na Instagramie zamieściła fragment odcinka, w którym Małgorzata Kożuchowska ze złością zdejmuje sukienkę. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się rewelacyjnie!

Angelina Jolie i jej tatuaże: Na plecach aktorki brakuje już miejsca
Paparazzi sfotografowali gwiazdę z odsłoniętymi plecami. Okazuje się, że aktora sprawiła sobie nowy, pokaźnych rozmiarów tatuaż.

Najsłynniejsze serialowe pary. To ich połączyło uczucie na planie polskich produkcji
Uczucie rodzące się między ekranową parą często przekłada się na życie prywatne aktorów. Długie godziny spędzone na planie i romantyczne sceny robią swoje. Niejednokrotnie związki powstałe w takich okolicznościach okazują się chwilowym zauroczeniem i nie udaje im się przetrwać próby czasu. Są jednak i takie, które są związkami na stałe.

"M jak miłość", odcinek 1200, 15.02.2016: na ratunek Zduńskim
Paweł, w porozumieniu z Kingą, postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Za plecami brata spotka się z szantażystami. Zanim stanie z nimi twarzą w twarz, wymyśli sprytny plan pozbycia się problemu Piotrka. Czym chce zaskoczyć gangsterów?

"Północ - Południe": niezapomniany serial, dzięki któremu Patrick Swayze zyskał sławę
Kostiumowy hit rozsławił nazwisko aktora i stał się jego przepustką do sławy. Po latach wyszły jednak na jaw kompromitujące fakty zza kulis serialu, które ujawniły mroczną stronę ulubieńca widzów. Koleżanka z planu nie miała oporów, by opowiedzieć to, o czym wszyscy milczeli. O co poszło?

"Gra o tron": Emilia Clarke w zmysłowej sesji zdjęciowej
Emilia Clarke, kojarzona najbardziej jako Daenerys Targaryen z "Gry o tron" coraz częściej pokazuje że jest wszechstronną aktorką i stara się, kolejne jej wcielenia były jak najbardziej różnorodne. Ostatnio została przyłapana podczas zmysłowej sesji na plaży.

Grażyna Błęcka-Kolska: Aktorka chce upamiętnić tragicznie zmarłą córkę
Trudno uwierzyć, że po tak wielkiej traumie, jakiej doświadczyła, aktorka zdołała się podnieść. A jednak. Grażyna Błęcka-Kolska, która kilkanaście miesięcy temu wycofała się z życia publicznego, odnalazła siłę, aby wrócić i ułożyć sobie życie na nowo. Być może już niedługo znów zobaczymy ją na dużym ekranie.

"M jak miłość", odcinek 1200, 15.02.2016: Natalia zakochana i szczęśliwa
Natalia i Franek to para, za którą widzowie trzymają kciuki już od kilku miesięcy. W 1200. odcinku "M jak miłość" zakochani spędzą w końcu razem namiętną noc! Zdradzamy, co jeszcze spotka ulubieńców publiczności.

''Niewinne'': Rewelacja festiwalu Sundance doceniona przez ''Vogue Magazine''
Prezentujemy pełną galerię zdjęć z filmu „Niewinne”. Oparty na prawdziwej historii najnowszy obraz Anne Fontaine miał swoją światową premierę w ramach Sundance FF – największego corocznego festiwalu filmów niezależnych w USA. Pokaz produkcji odbył się w prestiżowej, pozakonkursowej sekcji Premieres i zakończył się owacjami na stojąco. Zrealizowany w całości w Polsce film, z udziałem znakomitych polskich aktorek (m.in. Agaty Kuleszy, Agaty Buzek, Joanny Kulig, Elizy Rycembel i Anny Próchniak), zyskał przychylność krytyków i znalazł się w rankingu 10 najważniejszych tytułów Sundance według Vogue Magazine.