SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska o kulisach seriali
Trudno się oprzeć wrażeniu, że Małgorzata Kożuchowska jest u szczytu swojej kariery. Gdy podjęła ryzykowną decyzję o rozstaniu z "M jak miłość" wielu twierdziło, że nie uda się jej stworzyć równie lubianej postaci. A jednak. Już od sześciu lat cieszy się sympatią widzów jako wybuchowa, ale pełna ciepła i empatii Natalia Boska z "rodzinki.pl".

Melissa McCarthy: nie trzeba mieć wyglądu modelki, aby odnieść sukces
Jenny McCarthy, jasnowłosa piękność, króliczek Playboya i ulubienica Hugh Hefnera. Modelka, która przebojem wdarła się do branży filmowej i otrzymała kilka własnych programów telewizyjnych, między innymi „The View”. Obecnie jednak mało kto pamięta o 43-letniej gwieździe – tymczasem ogromną karierę robi jej kuzynka, o kilka lat starsza, korpulentna i znacznie odbiegająca od hollywoodzkich standardów, Melissa McCarthy, która udowodniła, że aby zrobić karierę, wcale nie trzeba mieć wyglądu modelki.

"Wspaniałe stulecie": kim jest serialowa sułtanka Humasah?
Mimo że serial przyniósł Vildan dużą popularność, to nie pomógł jej w ułożeniu życia osobistego. Aktorka była dwukrotnie zamężna, ale żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu. W jednym przypadku okazało się nawet, iż mąż postanowił zarobić na jej popularności w perfidny sposób. Czego się dopuścił?

''Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny'': film znów wzbudza kontrowersje
33 lata po premierze film znowu wywołuje kontrowersje. Wszystko za sprawą Zelnika, który w swojej autobiografii wyznał, że na planie z jego ekranową partnerką połączył go gorący romans.

"M jak miłość": Olga Szomańska w czułych objęciach Tomasza Oświęcińskiego
Od pewnego czasu Olga Szomańska wciela się w postać Marzenki w serialu "M jak miłość". Aktorka zdążyła zaskarbić już sobie sympatię widzów, którzy z chęcią śledzą losy jej bohaterki, a także kibicują jej związkowi z Andrzejkiem. Okazuje się, że oboje przyjaźnią się również poza planem zdjęciowym.

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska o swojej przyjaźni
Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska to obecnie jedne z najpopularniejszych polskich aktorek. Od dawna wiadomo, że obie artystki są bliskimi przyjaciółkami. W specjalnym wywiadzie dla magazynu "Viva" panie ukazują kulisy swojej wyjątkowej relacji!

"Singielka": Julia Kamińska - hipiska na czerwonym dywanie
Nie ma wątpliwości, kto przyciągnął największą uwagę podczas konferencji prasowej "Singielki". Od Julii Kamińskiej aż trudno było oderwać wzrok!

TOP 7: nieletnie filmowe kusicielki
Od premiery kontrowersyjnego dramatu „Kto wierzy w bociany?” w reżyserii Jerzego Stefana Stawińskiego i Helenu Amiradżibi minęło już 45 lat. Film został zapamiętany przede wszystkim ze względu na debiutującą w nim aktorkę Mariolę Kukułę, która mimo młodego wieku (miała zaledwie 17 lat), nie stroniła od kręcenia rozbieranych scen.

Jason Statham i Rose Huntington-Whitley: trudno oderwać od nich wzrok
Niedługo do kin wejdzie „Mechanik: Konfrontacja”. Na premierze filmu aktor pojawił się ze swoją ukochaną, piękną brytyjską modelką i aktorką, Rosie Huntington-Whiteley.

"Na sygnale", odcinek 102, 25.08.2016: nadzieja i nowa miłość!
Fanów czekają chwile wzruszenia, a bohaterów dramatyczna walka o życia pacjentów i nowa miłość, która odmieni ratowników z Leśnej Góry. Co stanie się w najbliższym odcinku?


"Ranczo": co wydarzy się w ostatniej serii popularnego hitu?
Który z bohaterów zapragnie całkowicie zmienić swoje dotychczasowe życie, a kto zacznie tęsknić za bliskimi? Zdradzamy, co czeka widzów w najbliższych odcinkach popularnego hitu.