WP Film

Polecane

Terminator 3: Bunt Maszyn

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się
Tytuł oryginalny

Terminator 3: Rise of the Machines

Gatunek

akcji, sci-fi

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2003

Data światowej premiery

08.08.2003

Czas trwania

109 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Tim Rigby

Claire Danes (Kate Brewster)

Rick Zieff (Pan Jones)

Jerry Katell

Alana Curry (dziewczyna Billa)

Brian Sites (Bill Anderson)

Nick Stahl

Michael Papajohn (Paramedic)

Kim Robillard (Detektyw Edwards)

David Andrews (Robert Brewster)

Earl Boen

William O'Leary (Pan Smith)

Timothy Dowling (Stevens)

Mark Famiglietti

Jon Foster (Kasjer na stacji benzynowej)

Robert Alonzo (Jose Barrera)

Jimmy Snyder (Striptizer)

Mark Hicks

Kristanna Loken (T-X (Terminatrix))

Grzegorz Lipiec

Moira Harris

Dziesięć lat po wysłaniu przez Skynet cyborga T-1000, nowy model Terminatora: T-X, zostaje przeniesiony w czasie z misją zgładzenia Johna Connora (już jako dwudziestolatka). Tym razem jest to Terminator o ciele kobiety, nazywany Terminatrix.
Razem z nim do czasów młodości Johna Connora przybędzie stary znajomy z poprzednich części cyklu: model T-800. Jego zadaniem będzie ponownie ochrona przyszłego przywódcy powstania przeciwko maszynom...

Minęło już dziesięć lat od czasu kiedy z pomocą Johna Connora udało się powstrzymać Dzień Sądu - dzień, w którym działające w sieci maszyn o wysokim stopniu zorganizowania i rozwoju - Skynet, miały osiągnąć etap samoświadomości i zniszczyć rodzaj ludzki. Ale graniczna data 29 sierpnia 1997 nadeszła i przeszła dla losów świata niezauważalnie, nie licząc dwóch nieudanych ataków ze strony Skynetu na życie Connora, co miało dać początek ostatecznej rozgrywce z ludzkością.

Obecnie 22 letni Connor żyje praktycznie z dnia na dzień - bez domu, bez kart kredytowych, telefonu i pracy. Nigdzie nie ma żadnego śladu jego istnienia. Żadnego sposobu, w który Skynet mógłby go namierzyć.

Do czasu, gdy z cienia przyszłości wyłania się T-X , najbardziej doskonały i wyrafinowany z cyborgów kiedykolwiek stworzonych przez Skynet.
Ta ‘doskonała’ maszyna do zabijania, wysłana do przeszłości ma za zadanie wypełnić misję rozpoczętą, lecz niewypełnioną przez swojego poprzednika T-1000. Jest ona równie potężna jak piękna - tym razem ma postać niezwykle atrakcyjnej kobiety. A John Connor nie jest jedynym celem na jej 'zabójczej liście'.

Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku