wp

[wideo] Piraci z Karaibów i zgrabne syreny

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
[wideo] Piraci z Karaibów i zgrabne syreny
(Forum Film)

Pojawił się nowy spot telewizyjny debiutującej 20 maja kolejnej części "Piratów z Karaibów". " Na nieznanych wodach " bohaterowie spotkają seksowne, ale niezbyt przyjaźnie nastawione syreny, które są bohaterkami nowego mini-zwiastuna.

Najnowsza produkcja Jerry’ego Bruckheimera, w reżyserii Roba Marshalla – „Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach”, zawiera nie mniej akcji, emocji i humoru niż poprzednie części tej niezwykłej serii, która błyskawicznie podbiła serca widzów. Tym razem jednak wszystko to zobaczymy w technice Disney Digital 3D.

wp

Zobacz najnowszy spot telewizyjny:

Johnny Depp raz jeszcze wciela się w doskonale znanego kapitana Jacka Sparrowa, który skrzyżuje swe ścieżki (i szpady) z tajemniczą Angeliką (** Penélope Cruz **). Gdy znajdzie się na pokładzie „Zemsty Królowej Anny”, okrętu legendarnego pirata Czarnobrodego (** Ian McShane **), podąży wraz z innymi na poszukiwanie legendarnego Źródła Młodości. W trakcie tej podróży Jack będzie musiał użyć wszystkich znanych sobie sztuczek, by uporać się z barbarzyńskim Czarnobrodym i jego załogą zombie, z Angeliką – przepiękną piratką, z którą łączą go zdarzenia z przeszłości oraz z czarującymi syrenami, których podstępność potrafi doprowadzić do zguby nawet najbardziej doświadczonego marynarza.

W międzynarodowej obsadzie znaleźli się weterani poprzednich części: Geoffrey Rush jako niezniszczalny kapitan Hector Barbossa i Kevin R. McNally jako długoletni kompan Jacka, Joshamee Gibbs. Pojawia się tu także Sam Claflin jako niezłomny misjonarz i Astrid Berges-Frisbey jako tajemnicza syrena.

Przypominamy: "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" w kinach już 20 maja.

wp

** [

Podziel się

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )
Zobacz także:**

** [

wp
Podziel się

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ ]( http://film.wp.pl/idGallery,8200,idPhoto,269135,galeria.html )**

** [

Podziel się
wp

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK! ]( http://film.wp.pl/idGallery,8209,idPhoto,269298,galeria.html )**

** [

Podziel się

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE! ]( http://aleseriale.pl/gid,8138,img,267394,fototemat.html )**

wp

**[

Podziel się

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO ]( http://teleshow.pl/gid,13329878,img,13329899,kat,1024835,title,Wstydliwa-przeszlosc-Kuby-Wojewodzkiego,galeria.html )**

Polub WP Film
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp