''50 twarzy Greya'': Charlie Hunnam i Dakota Johnson to najlepszy wybór

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''50 twarzy Greya'': Charlie Hunnam i Dakota Johnson to najlepszy wybór

Producentka Dana Brunetti wyjaśniła, dlaczego w adaptacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya"** obsadzono **Charliego Hunnama i Dakotę Johnson.

Fani książki E.L. James najwyraźniej nie są zadowoleni z doboru aktorów. Sporządzili nawet petycję, która ma wymusić zmianę obsady. Dana Brunetti postanowiła wytłumaczyć im, na czym polega casting.

- W castingu nie chodzi tylko o wygląd - wyjaśnia Brunetti. - Liczy się też talent, dostępność w danym terminie, szczera chęć wystąpienia w filmie, chemia pomiędzy aktorami. Jeśli wasz ulubiony aktor nie został obsadzony, to prawdopodobnie z powodu jednego z czynników wymienionych powyżej. Przypomnijcie sobie moje słowa, zanim zamieścicie w internecie kolejny krytyczny komentarz.

Charlie Hunnam jest gwiazdorem serialu "Synowie Anarchii", a niedawno można go było podziwiać na dużym ekranie w "Pacific Rim". Dakota Johnson to 23-letnia córka Dona Johnsona i Melanie Griffith, modelka i aktorka.

Za kamerą adaptacji stanie Sam Taylor-Johnson. Premierę ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zaplanowano na 1 sierpnia 2014.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.