Trwa ładowanie...
dwxfy08

Adi Spector: polski aktor w "X-Men: Apocalypse"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adi Spector: polski aktor w "X-Men: Apocalypse"
(getty)
dwxfy08

Adi Spektor, polski aktor i reżyser mieszkający na co dzień w Los Angeles zaskakuje nas cały czas. Nasz rodak został zaproszony do światowego projektu. Okazuje się, że wystąpił w filmie *"X-Men: Apocalypse" w scenie z Michaelem Fassbenderem. Nie widać naszego Adiego Spektora, ale słychać.*

Akcja filmu rozgrywa się również w Polsce. Bohater grany przez Michaela przebywa w fabryce i próbuje mówić po polsku.

- Główni bohaterzy nie są dublowani. Fassbenderen dostał Polaka, który uczył go naszego języka i akcentu. Oczywiście usłyszeć można, że nie mówi do końca po polsku. Natomiast mnie zaproszono do podkładania głosu robotników pracujących w tej fabryce. Niesamowite przeżycie –opowiada Adi Spektor – Obejrzałam tylko fragmenty filmu z moim udziałem, ale muszę wybrać się na cały film.

Poza tym Adi gościł ostatnio w Polsce z najnowszym film nakręconym Iphonem „Cud Chanuki” i wyświetlany był na festiwalu gejowskim. Okazuje się, że ten sam film został nominowany do najlepszych komedii krótkometrażowych na Festiwalu LGBT w Kansas w USA. To już 17 –ty raz zostaną przyznane nagrody. Wszystko okaże się 27 czerwca czy nasz rodak odniesie kolejny sukces.

dwxfy08

Podziel się opinią

Share
dwxfy08
dwxfy08