Trwa ładowanie...
film

Aktorzy wstydzą się występu w ''Smoleńsku''. Nie chcą być kojarzeni z tą produkcją

Share
Aktorzy wstydzą się występu w ''Smoleńsku''. Nie chcą być kojarzeni z tą produkcją
Źródło: mat. dystrybutora
d1d1hgg

Aktorzy zaangażowani w film "Smoleńsk" mają twardy orzech do zgryzienia. Wystąpili w filmie, ale teraz nie chcą być z nim kojarzeni. Prośby o usunięcie ich nazwisk z bazy otrzymał redaktor naczelny serwisu Filmpolski.pl.

- Proszę natychmiast usunąć informację, że grałem w "Smoleńsku" - takie wiadomości dostaje Jarosław Czembrowski, redaktor naczelny bazy polskich filmów Filmpolski.pl po opublikowaniu nazwisk wszystkich osób, które brały udział w produkcji filmu - od reżysera po wózkarzy i osoby zajmujące się cateringiem.

d1d1hgg

- Prawdę mówiąc w ogóle mnie to nie dziwi. Generalnie przy prawie każdym filmie mam podobne sprawy. Naiwnie liczyłem, że właśnie w przypadku "Smoleńska" to się nie wydarzy, że wszyscy świadomie uczestniczyli w jego realizacji - tak Czembrowski komentuje sprawę na Facebooku.

W ciągu doby od opublikowania listy (link tu) już dwie osoby poprosiły go o usunięcie swoich nazwisk z listy.

Na liście znalazł się Jan Maria Tomaszewski, kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, w roli "konsultanta ds. obyczajowych". Tajemnicą poliszynela jest, że Tomaszewski to partner Beaty Fido, która gra w Smoleńsku główną rolę dziennikarki Niny, przeprowadzającej śledztwo w sprawie katastrofy rządowego Tupolewa.

d1d1hgg

Podziel się opinią

Share
d1d1hgg
d1d1hgg