Trwa ładowanie...
d99spy7

Apokalipsa zombie po polsku

Share
d99spy7

Trwają prace nad postapokaliptycznym serialem internetowym "Horda".

Pomysłodawcą i scenarzystą produkcji jest Wiktor Kiełczykowski. W pracy wspiera go Szymon Szymański. Akcja "Hordy" rozgrywać się będzie 15 lat po epidemii, w której ludzie i zombie wymarli z przyczyn naturalnych - braku pożywienia.

- Staramy się jak najdalej w charakterze produkcji odejść od "Walking Dead". "Walking Dead" już jest, wiec po co drugi raz to samo? Próbujemy wytyczyć własną ścieżkę - podkreślają twórcy.

Przed kamerą stawią się Gabriela Całun, Robert Wrzosek, Jacek Dewódzki, Elżbieta Jędrzejewska, Piotr Mocarski, Jacek Brzeszczyński, Ewa Olbrychska, Piotr Bała, Anna Jażdżyk, Piotr Mankiewicz, Paweł Ptaszkiewicz oraz Zuzanna Pawlak. Muzykę, utrzymaną w klimatach celtycko-słowiańskich, przygotowuje Marek Papaj.

Kiełczykowski i Szymański planują realizację trzech sezonów. Premiera pierwszego z nich zapowiedziana została na październik. Produkcją "Hordy" zajmuje się studio filmowe Lake Love.

Postępy w pracach - zdjęcia, materiały wideo, relacje z planu - można na bieżąco śledzić w kilku serwisach społecznościowych - na Facebooku, YouTube i Instagramie.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d99spy7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d99spy7
d99spy7