Trwa ładowanie...
dkqku5g
Megafon.pl
Aktualności

"Aquaman": Patrick Wilson złym bratem Aquamana

Patrick Wilson wystąpi w filmie "Aquaman" i zagra czarny charakter.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrick Wilson fot. 33 Pictures
Patrick Wilson fot. 33 Pictures (Megafon.pl Materiały Prasowe)
dkqku5g

Aktor wcieli się w złego, przyrodniego brata tytułowego bohatera, ORM-a, znanego też jako Ocean Master. Między rodzeństwem istniej podobny rodzaj rywalizacji jak między Lokim a Thorem. Aquaman pojawił się w komiksach w 1941 roku. Od tego czasu przechodził wiele przemian, ale zawsze charakteryzował się umiejętnością oddychania pod wodą, bardzo szybkiego pływania i także więzią z fauną morską.

W filmie w roli głównej wystąpi Jason Momoa. Partnerować mu będą Amber Heard (jako Mera) i Willem Dafoe (jako Nuidis Vulko). Reżyserią zajął się James Wan, a scenariuszem David Leslie Johnson, Will Beall i Kurt Johnstad na podstawie projektu Geoffa Johnsa. Opowieść żyjącym pod wodą superbohaterze trafi do kin 5 października 2018 roku. Postać Aquamana można było już oglądać w obrazie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bohatera, który naprawdę nazywa się Arthur Curry, będzie można zobaczyć też w produkcji "Justice League", której premierę wyznaczono na 17 listopada 2017 roku.

Patrick Wilson, znany z horrorów "Obecność" czy "Naznaczony", ostatnio występował w serialu "Fargo". Zagrał też w filmie "McImperium".

dkqku5g

Podziel się opinią

Share

dkqku5g

dkqku5g