Trwa ładowanie...
d167tdf
Aktualności

Ashton Kutcher twitteruje do miliona

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
d167tdf

Ashton Kutcher pokonał telewizję CNN w wyścigu o to, kto pierwszy będzie mieć milion użytkowników śledzących ich profil.

Gwiazdor wyzwał telewizyjnego giganta na pojedynek niecały tydzień temu. Rywalizacja była zażarta. Aby zdobyć poparcie aktor zamieścił nawet zdjęcie swojej żony, Demi Moore, w bieliźnie oraz obiecał zakupić 10 tys. moskitier na rzecz zbiórki World Malaria Day. W razie porażki artysta zamierzał kupić ich tylko 1000. Ponadto tuż przed World Malaria Day Kutcher przeznaczył 100 tysięcy dolarów na rzecz fundacji Malaria No More. CNN natomiast relacjonowała na żywo starcie, zachęcając widzów do śledzenia profilu telewizji.

W efekcie aktor wygrał, ale rywalizacja była bardzo wyrównana, bowiem udało mu się prześcignąć CNN zaledwie o pół godziny. Dziękując użytkownikom artysta napisał na Twitterze: "Zwycięstwo jest nasze!!!!!!!!!" oraz zamieścił krótkie nagranie przedstawiające go z żoną otwierającego szampana w gronie przyjaciół.

Ashtona Kutchera mogliśmy podziwiać w maju 2008 roku w komedii "Co się zdarzyło w Las Vegas". Aktor pracuje obecnie na planie filmu "Five Killers", który trafi do kin w 2010 roku.

d167tdf

Podziel się opinią

Share
d167tdf
d167tdf