Trwa ładowanie...
d3dd1f8
Aktualności

"Assassin's Creed": ten film wciśnie was w fotel! [wideo]

Dokładnie 6 stycznia polską premierę będzie miał długo wyczekiwany "Assassin's Creed". Twórcy tej super produkcji stanęli na wysokości zadania. Zobaczcie, jak powstawał ten wyjątkowy film, pełen niezwykłych efektów specjalnych oraz zapierających dech w piersiach plenerów. Uwaga! Będziecie pod wrażeniem.
Share
"Assassin's Creed": ten film wciśnie was w fotel! [wideo]
Źródło: Materiały prasowe
d3dd1f8

Przygotujcie się na spektakularną ekranizację popularnej gry "Assassin's Creed", opowiadającej o człowieku wplątanym w starożytną walkę dwóch sekt, którą może zakończyć tylko dzięki wspomnieniom swego przodka zakodowanym w jego DNA. To jedyny sposób na zakończenie konfliktu i odkupienie.

Naznaczony przez tragedię Cal Lynch (Michael Fassbender) został skazany na karę śmierci, ale nieoczekiwanie otrzymał drugą szansę – dzięki tajemniczej organizacji Abstrego Industries. Dzięki rewolucyjnej technologii, która odblokowuje wspomnienia genetyczne zawarte w jego DNA, Cal zostaje wysłany do piętnastowiecznej Hiszpanii. Tam przeżywa doświadczenia swojego dalekiego krewnego, Aguilara de Nerha, członka tajnego stowarzyszenia asasynów, którzy walczą o ochronę wolnej woli z żądnymi władzy templariuszami.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zmieniony przez przeszłość Cal zaczyna zdobywać wiedzę i umiejętności fizyczne niezbędne do obalenia opresyjnej organizacji Templariuszy, działającej po dzień dzisiejszy. W ekranizacji gry firmy Ubisoft zobaczymy Michaela Fassbendera i Marion Cottilard.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3dd1f8

Podziel się opinią

Share
d3dd1f8
d3dd1f8