Trwa ładowanie...
d12t43r

"Asteriks i Obeliks: Wioska Bogów": Teaserowe plakaty

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Asteriks i Obeliks: Wioska Bogów": Teaserowe plakaty
(i.FILM)
d12t43r

27 lutego w kinach nowe przygody Asteriksa i Obeliksa – *"Asteriks i Obeliks: Wioska Bogów". Prezentujemy teaserowe plakaty.*

Twórcy animowanych hitów kinowych „Odlot” i „Wall-e” prezentują kolejną odsłonę kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie. Gwiazdorska obsada dubbingowa oraz doskonałe poczucie humoru gwarantujące świetną zabawę widzom od lat 5 do 105.

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”. Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osiedle stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asterix i Obelix robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

Film będzie dostępny w polskiej wersji językowej zarówno w 2D, jak i w 3D.

d12t43r

Podziel się opinią

Share

d12t43r

d12t43r