Trwa ładowanie...

"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości": Wciel się w superbohatera

Share
"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości": Wciel się w superbohatera
Źródło: getty
d1uue7e

Zostać suberbohaterem i uwiecznić to na selfie 360 stopni? W pierwszy weekend kwietnia każdy będzie miał taką szansę w warszawskiej Galerii Mokotów! To jedyne takie wydarzenie w Polsce. Z okazji międzynarodowej premiery filmu *"Batman v Superman Batman: Świt Sprawiedliwości" Galeria Mokotów zaprasza do świata superbohaterów.*

Oryginalne kostiumy z planu filmowego i możliwość zrobienia selfie 360 stopni z rekwizytami filmowymi w specjalnie przygotowanym do takiej zabawy tunelu z elementami scenerii filmowej, to wszystko w Galerii Mokotów od 1 do 3 kwietnia. Wśród oryginalnych kostiumów Batmana i Supermana oraz zdjęć zza kulis, Alfred (majordomus Batmana) oraz Loïs Lane (dziennikarka z Supermana) osobiście powitają fanów sagi i przetestują ich wiedzę. Najwięksi śmiałkowie, po przejściu tego etapu i udzieleniu poprawnych odpowiedzi, przeżyją największą przygodę: zostaną superbohaterami! Przygoda pod hasłem Unexpected Heroes tylko w Galerii Mokotów i tylko w pierwszy weekend kwietnia!


To wspaniała okazja dla odwiedzających, aby wraz z przyjaciółmi wziąć udział w zabawie. Goście Galerii Mokotów w pierwszy weekend kwietnia będą mogli wykonać selfie 360 stopni - przebrani za ulubionych superbohaterów lub mając na sobie ich atrybuty. Pokazy walk, pozy bohaterów, skoki... wszystkie te sceny odegrają samodzielnie w obiektywie 64 kamer. Pamiątkowy film zostanie przesłany pocztą elektroniczną.

Zapraszamy na poziom 0 w Galerii Mokotów w godzinach 11.00 – 21.00 od piątku 1 kwietnia do niedzieli - 3 kwietnia.

d1uue7e

Podziel się opinią

Share
d1uue7e
d1uue7e