Trwa ładowanie...
d1sj0ul

Brad Pitt pokrętnie o Jennifer Aniston

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt pokrętnie o Jennifer Aniston
(megafon.pl)
d1sj0ul

*Brad Pitt spowodował spore zamieszanie jedną z ostatnich wypowiedzi na temat swojej byłej żony.*

Pitt, obecnie partner Angeliny Jolie, udzielił niedawno wywiadu czasopismu "Parade", w którym sugerował, że życie z Aniston było nudne.

- W latach 90. spędzałem większość czasu w domu, chowając się przed mediami - opowiadał aktor w wywiadzie. - Miałem dość sam siebie, dość siedzenia na kanapie, palenia jointów i ukrywania się przed ludźmi. Byłem żałosny. Szukałem filmu, w którym mógłbym zagrać człowieka wiodącego interesujące życie, bo moje własne w ogóle nie było interesujące. Myślę, że moje małżeństwo z Jen miało z tym wiele wspólnego. Udawałem, że nasz związek jest czymś, czym tak naprawdę nie był. Dziś jestem szczęśliwym, spełnionym człowiekiem, który buduje rodzinę wraz z ukochaną kobietą, Angie. Czuję się usatysfakcjonowany własnym życiem.

d1sj0ul

Gdy gazeta z wywiadem ukazała się na rynku, Aniston skomentowała, że Pittowi kompletnie brakuje wrażliwości i wyczucia. Aktor postanowił odpowiedzieć na te zarzuty.

- To okropne, że moje słowa zostały źle zinterpretowane - oświadczył Pitt. - Jen to wspaniała, kochająca, ciepła i niesamowicie zabawna kobieta, która na zawsze będzie moją przyjaciółką. Dobre relacje z Jen mają dla mnie ogromne znaczenie. Nie powiedziałem, że Jen była nudna, tylko że ja byłem wtedy otępiały i rozleniwiony. I tylko ja jestem odpowiedzialny za to, jak wyglądało wówczas moje życie.

Dorobek Brada Pitta zamyka film "Moneyball", który już 28 października zagości w polskich kinach.

Jennifer Aniston możemy podziwiać obecnie w komedii "Szefowie wrogowie".

d1sj0ul

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d1sj0ul

Podziel się opinią

Share
d1sj0ul
d1sj0ul