Trwa ładowanie...
d1sfs7k
Aktualności

Bradley Cooper pracuje nad "Hyperionem"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bradley Cooper pracuje nad "Hyperionem"
d1sfs7k

Bradley Cooper, Graham King i Todd Phillips zaangażowali się w realizację adaptacji cyklu powieściowego "Hyperion" pióra Dana Simmonsa.

Projekt powstanie dla telewizji Syfy. Cooper, King i Phillips wezmą na siebie obowiązki producentów dzieła. Jego opracowaniem scenariuszowym zajmie się Itamar Moses, który wcześniej pracował przy "Zakazanym imperium".

Akcja opowieści rozgrywa się na tytułowej planecie. Przybywają na nią pielgrzymi: Kapłan, Żołnierz, Uczony, Poeta, Kapitan, Detektyw i Konsul. Mają za zadanie dotrzeć do mitycznych grobowców, by znaleźć w nich budzącą grozę istotę. Zna ona jednak, być może, metodę, która pozwoli zapobiec zagładzie całej ludzkości. Każdy z pielgrzymów będzie mógł przedstawić jej swoją prośbę, lecz wysłuchany zostanie tylko jeden. Pozostali będą musieli zginąć.

Nie wiadomo jeszcze kogo zobaczymy w głównych rolach. Bradley Cooper jako producent pracował ostatnio przy serialu "Limitless". Podobną funkcję sprawował również na planie "Snajpera", "American Hustle" i "Poradnika pozytywnego myślenia", w których również zagrał.

d1sfs7k

Podziel się opinią

Share
d1sfs7k
d1sfs7k