Trwa ładowanie...

"Bright Lights": zobacz zwiastun dokumentu o Debbie Reynolds i Carrie Fisher [WIDEO]

Po śmierci Carrie Fisher i jej matki Debbie Reynolds stacja HBO postanowiła przyspieszyć premierę dokumentu "Bright Lights", poświęconego aktorkom. Właśnie zaprezentowano pierwszą zapowiedź.

Share
"Bright Lights": zobacz zwiastun dokumentu o Debbie Reynolds i Carrie Fisher [WIDEO]
Źródło: Getty Images
d3gul0v

Twórcami dzieła są Alexis Bloom i Fisher Stevens. 95-minutowy dokument był kręcony w 2014 i 2015 roku. Do realizacji wykorzystano archiwalne, rodzinne nagrania. - Jestem najlepszą przyjaciółką mojej mamy - mówi Fisher w jednej ze scen. - Dzielę się wszystkim z moją córką - przekonuje Reynolds.* - No, prawie. *

Amerykańską premierę wyznaczono na 7 stycznia. Dokument, którego pełny tytuł brzmi "Bright Lights: Starring <a href="https://film.wp.pl/carrie-fisher-6031886160827521c">Carrie Fisher</a> and <a href="https://film.wp.pl/debbie-reynolds-6032266551161473c">Debbie Reynolds</a>" był już pokazywany na festiwalach, m.in. w Cannes, gdzie został bardzo dobrze przyjęty.

Przypomnijmy, że Debbie Reynolds zmarła 28 grudnia, zaledwie dzień po śmierci swojej córki, Carrie Fisher, odtwórczyni roli księżniczki Lei w ''Gwiezdnych wojnach''. 84-letnia Reynolds trafiła pod opiekę lekarzy w Los Angeles w środę z podejrzeniem udaru. Karetka zabrała ją z domu jej syna w Beverly Hills, gdzie wspólnie planowali pogrzeb Carrie. Kobieta zmarła wkrótce po przewiezieniu do szpitala.

Debbie Reynolds zagrała m.in. w musicalu "Deszczowa piosenka" (1952 r.). W 1964 roku została nominowana do Oscara za rolę w filmie "Niezatapialna Molly Brown". Podczas swojej kariery, pełnej wzlotów i upadków, występowała u boku takich gwiazd kina i estrady jak Gene Kelly, Frank Sinatra, Fred Astaire czy Tony Curtis.

60-letnia Carrie Fisher zmarła w szpitalu w Los Angeles, gdzie trafiła po przebytym zawale serca.

d3gul0v

Podziel się opinią

Share
d3gul0v
d3gul0v