WP
Aktualności

Centrum Galaktyki mieści się w Cannes

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Centrum Galaktyki mieści się w Cannes
WP

Na festiwalu w Cannes w niedzielę 15 maja odbyła się premiera Gwiezdnych Wojen. Film wywołuje szalone zainteresowanie wielbicieli serii autorstwa Georga Lucasa. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ Z PREMIERY GWIEZDNYCH WOJEN.

Cannes stało się "centrum Galaktyki". Przytłoczyło masą plakatów, cisnących się w oczy na każdym kroku. Na redzie majestatycznie kołysał się najwspanialszy liniowiec naszych czasów, "Queen Mary 2", na którym odbył się uroczysty bankiet z udziałem twórcy filmu George'a Lucasa i dyrektora festiwalu Gillesa Jacoba.

Galaktyczne szaleństwo zaczęło się 2 dni przed premierą. W Paryżu po Wielkich Bulwarach przedefilowało około 500 osób, przebranych za postacie z filmu. Na ulicach zaroiło się od białych i czarnych plastikowych zbroi.

WP

Najnowsza część gwiezdnej sagi może się okazać szokująca dla jej fanów, gdyż dobro stanie po stronie zła. Fenomenem zajęli się socjologowie i psychoanalitycy. Uważają oni, że fascynacja filmem bierze się z pomieszania świata powszechnych wartości dobra i zła z mistycyzmem, fantazją i emocjami związanymi z walką. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ z PREMIERY GWIEZDNYCH WOJEN W CANNES

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP