WP

Christopher Nolan z "Łowcą androidów"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Christopher Nolan z "Łowcą androidów"
WP

*Christopher Nolan jest faworytem na stanowisko reżysera kontynuacji klasyka "Łowca androidów".*

Wczoraj media poinformowały, że firma Alcon Entertainment kończy negocjacje dotyczące zakupu praw do realizacji sequeli, prequeli oraz serialu opartych na oryginalnym filmie z 1982 roku. Producenci nowego projektu, Andrew Kosove, Broderick Johnson i Bud Yorkin, chcieliby, aby Nolan, twórca "Mrocznego rycerza", stanął za jego kamerą.

- Nasz serdeczny przyjaciel Chris Nolan to reżyser, który idealnie wpasowałby się w naszą koncepcję - oświadczył Kosove. - Chcemy zrobić z "Łowcą androidów" to, co Nolan zrobił z Batmanem, obojętnie, czy za kamerą rzeczywiście stanie Chris, czy Ridley Scott, reżyser oryginału. Nie możemy zdradzić, czy proponowaliśmy stanowisko reżysera Ridleyowi, ale jego opinia i błogosławieństwo są dla nas bardzo ważne.

WP

Przypomnijmy, że kultowy film Ridleya Scotta powstał w oparciu o powieść "Czy androidy marzą o elektronicznych owcach?" Philipa K. Dicka. W rolach głównych wystąpili Harrison Ford, Rutger Hauer i Sean Young.

Dorobek Christophera Nolana zamyka przebój "Incepcja".

** [

Podziel się
WP

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

** [

Podziel się

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

WP

** [

Podziel się

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.wp.pl/kim-kardashian-przekroczyla-kolejna-granice-6021950529430145g )**

** [

WP
Podziel się

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )**

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP