Trwa ładowanie...
d4meda6
Aktualności

Cięcia obsadowe w "Homeland"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cięcia obsadowe w "Homeland"
d4meda6

W czwartym sezonie "Homeland" rzadziej będzie można oglądać członkinie rodziny Brody'ego.

Morena Baccarin (grająca Jessikę) oraz Morgan Saylor (Dana) nie wrócą w obsadzie czwartego sezonu "Homeland" do głównej obsady. Panie pojawiać się będą na zasadzie gościnnego udziału.

Grająca córkę głównego bohatera, Danę, Saylor nie była pozytywnie oceniana przez fanów serialu. Po negatywnej kampanii w serwisach społecznościowych, producenci zdecydowali się na zminimalizowanie roli aktorce. Także postać Baccarin pojawiała się rzadko w trzecim sezonie, więc jej brak w czwartym nikogo specjalnie nie dziwi.

Przypomnijmy, że serial powstaje dla stacji Showtime. W 2014 roku na małe ekrany trafi kolejnych 12 odcinków serii o agentce FBI.
Pomysłodawcą serialu jest Alex Gansa. "Homeland" oparty jest na izraelskim formacie "Prisoners of War". Amerykański żołnierz, którego uznano za zmarłego w Iraku, powraca do kraju po 8 latach od swojego zaginięcia. Kiedy euforia i emocje opadają, zaczynają się podejrzenia, czy faktycznie był amerykańskim bohaterem, czy brał udział w planowaniu ataku terrorystycznego. W trzecim sezonie Brody (w tej roli Damian Lewis) ukrywa się, będąc uznanym za najgroźniejszego terrorystę świata.

d4meda6

Podziel się opinią

Share

d4meda6

d4meda6