Trwa ładowanie...

Deadpool chce mieć chłopaka

Ryan Reynolds ma nadzieję, że jego bohater, Deadpool, będzie miał w kolejnych filmach chłopaka.

Share
Deadpool chce mieć chłopaka
Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d3gul0v

Przypomnijmy, że Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds)
to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. Mężczyzna postanawia znaleźć człowieka, który zniszczył mu życie. Obraz okazał się wielkim sukcesem.

Niepoprawne politycznie dzieło zarobiło 782 miliony dolarów przy budżecie niespełna 60 milionów dolarów. Trwają więc prace nad sequelami, a odtwórca tytułowego bohatera, chce, by w następnych odsłonach było jeszcze bardziej kontrowersyjnie. Aktor zasugerował, że Deadpool nie będzie już związany z Vanessą (Morena Baccarin)
, lecz z kimś innym i niewykluczone, że z chłopakiem.

- To, co jest miłością dla Deadpoola, niekoniecznie jest tym samym, co miłość dla Batmana czy kogoś innego - wyjaśnia gwiazdor. - Deadpool jest oustiderem pod każdym względem. Deadpool nie kocha Vanessy tylko dlatego, że jest kobietą. Kochają ją dlatego, że ją kocha.

d3gul0v

David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił przebój "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmie się reżyserią "Deadpoola 2". Premiera planowana jest na 2018 rok.

d3gul0v

Podziel się opinią

Share
d3gul0v
d3gul0v