Trwa ładowanie...
d2bj1y4
Aktualności

ENEMEF: Noc Kina Polskiego z premierą "Powidoków" Wajdy 13 stycznia w Multikinie!

Noc Kina Polskiego to propozycja nie tylko dla miłośników polskich filmów, ale dla każdego, kto lubi dobre kino. W repertuarze maratonu znalazły się najlepsze polskie filmy 2016 roku, które zdobyły uznanie krytyków filmowych i zachwyciły widzów.
Share
ENEMEF: Noc Kina Polskiego z premierą "Powidoków" Wajdy 13 stycznia w Multikinie!
Źródło: Materiały prasowe
d2bj1y4

Każdy z nich wyróżnia się intrygującą i autentyczną fabułą, urzeka rewelacyjną grą aktorską, a przy tym stwarza niesamowity klimat i wzbudza ogromne emocje. W ramach maratonu odbędzie się premierowy pokaz ostatniego filmu Andrzeja Wajdy "Powidoki". Ta noc to wyśmienita uczta dla filmowego konesera! W repertuarze: premierowo, ostatni film Andrzeja Wajdy "Powidoki", wstrząsający i wzbudzający ogromne emocje "Wołyń", przejmująca "Ostatnia rodzina" oraz trzymający w napięciu "Jestem mordercą".

ENEMEF: NOC KINA POLSKIEGO odbędzie się 13 stycznia jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

d2bj1y4

Pokazy rozpoczną się o 22:00 i potrwają do ok. 7:00 rano. Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 8 stycznia. Wyniki głosowania zostaną podane 9 stycznia wieczorem.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2bj1y4

Podziel się opinią

Share
d2bj1y4
d2bj1y4