Trwa ładowanie...
dkig6qh
Megafon.pl
Aktualności

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": syn Dumbledore'a mógłby zagrać Dumbledore'a

Po tym, jak pojawiła się wiadomość, że postać profesora Albusa Dumbledore'a powróci w sequelu filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", zaczęto spekulować, kto mógłby go zagrać. Wśród typowanych znalazł się Jared Harris.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jared Harris fot. Warner Bros Entertainment Polska
Jared Harris fot. Warner Bros Entertainment Polska (Megafon.pl Materiały Prasowe)
dkig6qh

Jared Harris to syn nieżyjącego już Richarda Harrisa, który grał Dumbledore'a w obrazach "Harry Potter i kamień filozoficzny" i "Harry Potter i komnata tajemnic".

- Oczywiście prowadzone są takie rozmowy - mówi aktor znany z serialu "Mad Men". - Na razie jednak nikt się do mnie nie odezwał. Nie ode mnie to zależy.

W kolejnych obrazach o przygodach Harry'ego Pottera w Dumbledore'a wcielił się Michael Gambon.

dkig6qh

- Dumbledore wraca w drugim filmie - powiedział wcześniej reżyser, David Yates. - Ale nie, nie będzie go grał Michael Gambon. Potrzebujemy młodego Dumbledore'a.

W produkcji "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" poznajwmy przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne) i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Akcja rozgrywa się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole. Polska premiera odbyła sięa 18 listopada.

Druga część trafi do kin 2 lata później, dokładnie 16 listopada 2018 roku, a trzecia 20 listopada 2020 roku.

Jared Harris ostatnio występował w serialach "The Expanse" i "The Crown". W kinach można go obecnie podziwiać w "Dramacie" Sprzymierzeni z Bradem Pittem i Marion Cotillard.

dkig6qh

Podziel się opinią

Share

dkig6qh

dkig6qh