Trwa ładowanie...

"Firmowa gwiazdka": obejrzyj fragment świątecznej komedii tylko dla dorosłych [WIDEO]

Ulice miast mienią się już lampkami świątecznych dekoracji, w centrach handlowych widać przystrojone choinki, a sklepy kuszą świątecznymi promocjami i pomysłami na prezenty. Za tydzień Mikołajki, a po nich przyjdzie czas na Święta Bożego Narodzenia. Ale zaraz! Przecież przed Wigilią koniecznie trzeba zaliczyć Firmowego śledzika!

Share
"Firmowa gwiazdka": obejrzyj fragment świątecznej komedii tylko dla dorosłych [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
d47i3ri

Wszakże w ciągu całego roku nie ma lepszego czasu na pracowniczą imprezkę integracyjną. Trzeba trochę się napić, wyluzować… ale bez większych szaleństw, prawda?

Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie "śledzikiem" to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć jak doszło do tego „niepokalanego poczęcia”. Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy. Moc truchleje w kinie!

"Firmowa gwiazdka" z Jennifer Aniston, Jasonem Batemanam i Olivią Munn w rolach głównych w kinach od 9 grudnia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d47i3ri

Podziel się opinią

Share
d47i3ri
d47i3ri