Trwa ładowanie...
d2vq8b1

Fuck For Forest

Najnowsze informacje
3.1
(7 głosów)
Oceń:
Share
d2vq8b1

„Fuck For Forest” to polski film dokumentalny z 2012 roku. Obraz wyreżyserował Michał Marczak, który wraz z Łukaszem Grudzińskim napisał scenariusz. Za produkcję odpowiadają Mikołaj Pokromski i Michał Marczak. Film, jako jeden z niewielu w całej historii polskiego dokumentu, miał już na etapie montażu zagwarantowaną szeroką dystrybucję kinową w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Norwegii. „Fuck For Forest” jest międzynarodową ko-produkcją współfinansowaną przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Film opowiada o Dannym, który trafia do pozarządowej organizacji: "Fuck For Forest". FFF gromadzi pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji. Dostęp nieograniczony, cena - 15 dolarów miesięcznie.

Danny ma 24 lata, pochodzi ze skandynawskiej, zamożnej rodziny. Do tej pory nigdy nie mógł znaleźć wspólnego języka z otoczeniem. Uciekał z domu wielokrotnie. Film rozpoczyna się w chwili kolejnego takiego zrywu. Latem, w Berlinie, Danny spotyka właściwych ludzi: Atmosfera panująca w Fuck For Forest to dla niego schronienie. Lider, Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli tę organizację z nadzieją uratowania choćby małej części Amazońskiej dżungli. Jednocześnie wierzą w to, że wyzwolą świat z seksualnych zahamowań.

W materiałach zarejestrowanych przez filmową ekipę znajduje się wiele rozmów aktywistów FFF z przypadkowo napotkanymi ludźmi. Byli wśród nich tacy, którzy dali się namówić na współpracę z organizacją i udział w tworzeniu erotycznych materiałów, a także tacy, którzy z dezaprobatą wyrażali się o ideach i działalności FFF.

Fuck For Forest
Tytuł oryginalny

Fuck For Forest

Gatunek

dokumentalny

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

23.11.2012

Czas trwania

90 min.

Obsada
d2vq8b1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vq8b1
d2vq8b1
d2vq8b1
d2vq8b1