Aktualności
26-09-2013 (12:33)

Gary Ross i Jennifer Lawrence jeszcze dwa razy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gary Ross i Jennifer Lawrence jeszcze dwa razy
WP

*Gary Ross i Jennifer Lawrence ponownie spotkają się na planie. Reżyser i gwiazda "Igrzysk śmierci" zrealizują wspólnie adaptacje powieści "Na wschód od Edenu" Johna Steinbecka oraz "Skazana" ("Burial Rites") autorstwa Hannah Kent.*

Książka Steinbecka nawiązuje do biblijnej historii Kaina i Abla. Bohaterami opowieści są zamieszkujący kalifornijską dolinę Salinas bracia Trask. Relacje pomiędzy mężczyznami zostają wystawione na próbę za sprawą żony jednego z nich.

Jennifer Lawrence wcieli się w postać demonicznej Cathy Ames, matki Kaleba i Arona Trasków, kobiety bezdusznej i pozbawionej sumienia. Film "East of Eden" ma zostać podzielony na dwie części.

WP

Drugi z projektów Rossa i Lawrence to ekranizacja "Skazanej" Hannah Kent. Akcja książki rozgrywa się w 1829 roku w północnej Islandii, a bohaterką jest Agnes, młoda kobieta skazana za współudział w brutalnym morderstwie popełnionym na dwóch mężczyznach. Agnes ma czekać na egzekucję w gospodarstwie lokalnego urzędnika, Jóna Jónssona. Jego rodzina nie jest zachwycona tym faktem, jednak stopniowo Agnes zaczyna zdobywać zaufanie Jónssonów.

Już od 22 listopada polscy widzowie będą mogli podziwiać Jennifer Lawrence w kontynuacji "Igrzysk śmierci", czyli filmie "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP