Trwa ładowanie...

George Clooney pracuje w Portoryko

Share
George Clooney pracuje w Portoryko
Źródło: AFP
d24kyrh

8 października w Portoryko rozpoczęły się zdjęcia do komedii akcji "The Men Who Stare at Goats".

Akcja filmu rozgrywa się na początku amerykańskiej inwazji w Iraku. **George Clooney wciela się w rolę tajemniczego oficera Lyna Cassidy, o którego misji nie ma pojęcia nawet Amerykańska Armia.

Ewan McGregor występuje jako Bob Wilton, reporter lokalnej gazety ze środkowozachodnich Stanów, który deleguje się z własnej inicjatywy w ogień walki by tym samym udowodnić byłej żonie na jak wiele go stać.

Tak więc Bob podąża za Lynem, doświadczonym weteranem służb specjalnych, w samo centrum terytorium wroga by poznać historię powstania jednostki New Earth Army.

d24kyrh

Ten eksperymentalny oddział armii składał się z żołnierzy posiadających zdolności paranormalne i został utworzony w celu jak najszybszego
zakończenia wojny. Jednostkę stworzył i trenował legendarny Bill Django (w tej roli Jeff Bridges), bazując na wykorzystaniu mocy umysłu oraz założeniu, że ludzie tak naprawdę nie chcą się wzajemnie zabijać.

Pod wpływem małostkowej zazdrości byłego żołnierza tej jednostki - Larry'ego Hoopera (Kevin Spacey), wysiłki Billa zostają stopniowo unicestwione.

W filmie pojawią się także: Stephen Lang, Rebecca Mader oraz Waleed Zuaiter.

Reżyseruje Grant Heslov. Scenariusz na podstawie książki Jona Ronsona napisał Peter Straughan. Producenci to Paul Lister, George Clooney i Grant Heslov.

W połowie listopada ekipa zdjęciowa przeniesie się do Albuquerque w Nowym Meksyku.

d24kyrh

Podziel się opinią

Share
d24kyrh
d24kyrh