''Goonies'': Nie żyje Mary Ellen Trainor. Aktorka miała 62 lata

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Goonies'': Nie żyje Mary Ellen Trainor. Aktorka miała 62 lata
(mat. dystrybutora)
WP

Nie żyje *Mary Ellen Trainor, aktorka znana z takich filmów jak „Zabójcza broń” czy „Goonies”. Śmierć 62-letniej artystki potwierdziła prezes Lucasfilm i długoletnia przyjaciółka zmarłej, Kathleen Kennedy.*

Mary Ellen Trainor zmarła 20 maja tego roku w swoim domu, w kalifornijskim Montecito, jednak informacja w amerykańskich mediach pojawiła się dopiero teraz. Jako przyczynę śmierci The Hollywood Reporter podaje raka trzustki. Ostatni raz aktorka pojawiała się na ekranie w 2008 roku w filmie telewizyjnym „McBridge: Requiem”.

WP

Przed kamerą zadebiutowała w serialu „Zdrówko”. Potem przyszły role w największych hitach lat 80., takich jak „Miłość, szmaragd i krokodyl”, „Goonies”, „Zabójcza broń”, „Szklana pułapka”, „Pogromcy duchów 2” czy „Powrót do przyszłości 2”. W latach 90. aktorka zagrała m.in. w „Kongo” oraz „Forrest Gump”. W sumie pojawiła się 46 filmach i serialach.

Podziel się

(Mary Ellen Trainor i Bill Murray w filmie "Scrooged" z 1988 r./ fot. mat. dystrybutora)

WP

W latach 1980-2000 była żoną słynnego reżysera Roberta Zemeckisa. Rozpad małżeństwa przypieczętował rozwód. Mary Ellen Trainor była również znana ze swojej działalności dobroczynnej. Osierociła syna Alexandra.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP