ycipk-2wc27t

Green Lantern: 4 minuty ''Zielonej Latarni''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Green Lantern: 4 minuty ''Zielonej Latarni''
(DC Comics)
ycipk-2wc27t

Podczas amerykańskiego konwentu komiksowo-filmowego WonderCon uczestnikom został zaprezentowany fragment filmu "Zielona Latarnia" ("Green Lantern"). Internautom, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu, studio Warner Bros. pozwoliło zapoznać się z 4-minutowym skrótem, który prezentujemy również Wam.

Film "Green Lantern", w reżyserii Martina Campbella ("Casino Royale"), wprowadza na ekrany kin superbohatera znanego dobrze skądinąd – w tej roli Ryan Reynolds ("X-Men Geneza: Wolverine"). We wszechświecie równie olbrzymim, co tajemniczym od wieków istnieje pewna niezauważalna, lecz potężna siła – obrońcy pokoju i sprawiedliwości, zwani Green Lantern Corps.

Jest to grupa wojowników, którzy przysięgli strzec międzygalaktycznego porządku. Każdy z nich nosi pierścień, obdarzający go nadzwyczajnymi mocami. Kiedy jednak pojawia się nowy wróg, Parallax, który grozi, że zniszczy układ sił we wszechświecie, losy Green Lantern Corps oraz Ziemi spoczywają w rękach najmłodszego rekruta, Hala Jordana, pierwszego człowieka w szeregach organizacji.

ycipk-2wc27t

Hal jest utalentowanym, nieco zadziornym pilotem-oblatywaczem, którego członkowie Green Lantern nie darzą szacunkiem, bo jak dotąd żadnemu człowiekowi nie udało się ujarzmić mocy pierścienia.

Hal jest jednak niewątpliwie brakującym elementem układanki, ponieważ obok determinacji i siły woli ma coś, czego brak wszystkim innym członkom Green Lantern Corps: człowieczeństwo. Jeśli wspierany przez innego pilota – swoją ukochaną z dzieciństwa, Carol Ferris (Blade Lively) – szybko nauczy się panować nad nowymi mocami i odnajdzie w sobie odwagę, by pokonać swe lęki, to być może stanie się nie tylko osobą, bez której pokonanie Parallaxa nie byłoby możliwe, … ale także największym wojownikiem Green Lantern.

Poniżej 4-minutowy fragment filmu:

Campbell wyreżyserował "Green Lantern" na podstawie scenariusza Grega Berlantiego, Michaela Greena, Marca Guggenheima i Michaela Goldenberga oraz historii stworzonej przez Grega Berlantiego, Michaela Greena i Marca Guggenheima, postacie natomiast pochodzą z komiksów wydawanych przez DC Comics.

ycipk-2wc27t

Polska premiera już 17 czerwca 2011.

** [

Podziel się

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZIŚ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )**

ycipk-2wc27t

** [

Podziel się

MINĘŁO PONAD 20 LAT. ZOBACZ DZIŚ AKTORÓW Z ''I KTO TO MÓWI'' ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )*
*
[

Podziel się
ycipk-2wc27t

NATASZA URBAŃSKA SZOKUJE STROJEM NA WIZJI! ]( http://teleshow.wp.pl/natasza-urbanska-szokuje-strojem-6021653568488065g )**

** [

Podziel się

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU" ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )**

ycipk-2wc27t
Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2wc27t

ycipk-2wc27t
ycipk-2wc27t